Do pelargonii 1 KG

 Do pelargonii 1 KG
Do pelargonii 1 KG

Zawarte w nawozie naturalne substancje humusowe sprawiają, że Florovit pro natura do pelargonii swoim działaniem na rośliny i glebę przypomina kompost czy obornik. Substancje humusowe przyczyniają się do lepszego wzrostu i rozwoju korzeni oraz skutecznego pobierania z gleby wody i substancji pokarmowych.

Regularne stosowanie nawozu zapewnia: 

 • intensywny wzrost i wybarwienie liści i kwiatów

 • długie i obfite kwitnienie

 

Florovit pro natura do pelargonii:

 • zwiększa żyzność gleby

 • zapewnia prawidłowy wzrost i obfite kwitnienie

 • zawiera naturalne substancje organiczne poprawiające jakość gleby

 • dostarcza substancje mineralne niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin

 • odbudowuje właściwą dla roślin strukturę gleby

Sposób stosowania:

Pelargonie i inne obficie kwitnące rośliny ozdobne. Rośliny młode lub o słabym wzroście oraz wrażliwe na zasolenie (np. begonia zwisająca, sanwitalia, fuksja, pierwiosnek, celozja, niecierpek, werbena, diastia) należy nawozić 1% roztworem nawozu. Przygotowanym roztworem podlewać rośliny co 7-10 dni od kwietnia do października. Rośliny starsze lub o intensywnym wzroście oraz mniej wrażliwe na zasolenie (np. pelargonie, petunie, surfinie, bugenwilla, cantedeskia) należy nawozić 2% roztworem nawozu. Przygotowanym roztworem podlewać rośliny co 7-10 dni od kwietnia do października.

Termin stosowania:

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

 

Skład nawozu: 

2,0% (N) azot całkowity; 2,3% (P 2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 3,0% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 0,008% (B) bor całkowity; 0,004% (Cu) miedź całkowita; 0,018% (Fe) żelazo całkowite; 0,006% (Mn) mangan całkowity; 0,006% (Zn) cynk całkowity

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,06 zł
szt.

Rosahumus 6 kg

 Rosahumus 6 kg
Rosahumus 6 kg

Rosahumus w opakowaniu 6 kg. Wystarcza do nawożenia 1-2 ha.

Nawóz dopuszczony do obrotu i stosowania decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi nr 150a/09.

Całkowicie rozpuszczalny w wodzie nawóz organiczno-mineralny zawierający kwasy humu­sowe, potas i żelazo przeznaczony do nawożenia doglebowego i poprawy jakości gleb. Skład chemiczny: 56% substancja organiczna W tym: 85% kwasy humusowe 12% tlenku potasu (K20) rozpuszczalnego w wodzie 0,6% żelaza (Fe) rozpuszczalnego w wodzie

Zakres, dawki, sposób i termin stosowania Rosahumusu:

ROSAHUMUS przeznaczony jest do doglebowego nawożenia warzyw, sadów, upraw polowych i roślin ozdobnych. 

Warzywa - Nawóz należy stosować przed siewem lub sadzeniem rozsady w formie oprysku doglebo­wego w dawce 3 kg/ha w 300-500 I wody tj. 3 g/10m2 w 0,3-0,5 L wody. Na glebach piaszczystych, o słabym nawożeniu orga­nicznym lub nawożeniu warzyw o dużych potrzebach pokarmowych nawóz należy stosować w dawce 3-6 kg/ha w 300-500 I wody tj. 3-6g/10m2 w 0,3-0,5L wody. Po oprysku nawóz najlepiej wymieszać z glebą.

Uprawy sadownicze:

- przed założeniem sadu, plantacji krzewów jagodowych nawóz stosować w formie oprysku doglebowego na całą powierzchnię plantacji w dawce 3-6 kg/ha w 300-500 I wody tj. 3-6 g/10m2 w 0,3-0,5 L wody. Po oprysku nawóz najlepiej wymieszać z glebą. Wyższą dawkę nawozu stosować na glebach lekkich, ubogich w próchnicę.

- w sadach, na plantacjach krzewów owocowych nawóz stosować w formie oprysku doglebowego późną jesienią lub bardzo wczesną wiosną na wilgotną glebę w rzędy drzew, krzewów jagodowych w dawce 3-6 kg/ha w 300- 5001 wody tj.3-6g /10m2 w 0,3-0,5 L wody.

Więcej informacji o Rosahumusie znajdziesz na oficjalnej stronie produktu: www.Rosahumus.pl


Instrukcja sporządzania cieczy użytkowej:
Odważoną ilość nawozu rozpuścić w osobnym naczyniu w niewielkiej ilości wody, następnie wlać przez sito do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą (przy włączonym mieszadle) i uzupełnić wodą do wymaganej ilości. Instrukcja przechowywania i transportu: Nawóz przechowywać w zamkniętych, oryginalnych opakowaniach, w pomieszczeniach suchych, z dala od żywności i pasz, w miejscu niedostępnym dla dzieci. W czasie przechowywania i transportu chro­nić przed ciepłem, bezpośrednim nasłonecznieniem, zawilgoceniem i mechanicznym uszkodzeniem opa­kowań.

Pouczenie o koniecznych środkach ostrożności:
W razie przypadkowego spożycia nawozu niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza. Miejsca zanieczyszczone nawozem obficie spłukać wodą.
Okres ważności: przy zachowaniu określonych wy­żej warunków przechowywania - bezterminowo.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 238,27 zł
szt.

ZIEMOVIT Maść ogrodnicza 350g -

 ZIEMOVIT Maść ogrodnicza 350g -
ZIEMOVIT Maść ogrodnicza 350g -

Maść ogrodnicza przeznaczona jest do zabezpieczenia ran drzew i krzewów powstałych podczas szczepień, uszkodzeń mechanicznych, otarć, pęknięć, szkód wyrządzonych przez dzikie zwierzęta itp. Tworzy trwałą i elastyczną powłokę odporną na działanie czynników atmosferycznych. Preparat zabezpiecza uszkodzone miejsca przed infekcjami wywołanymi grzybami i innymi patogenami, a także chroni przed wysychaniem oraz przyspiesza gojenie i zabliźnianie się ran.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,14 zł
szt.

A-Biohumus Extra Palma Juka Dracena 35ml-Krople Natury

A-Biohumus Extra Palma Juka Dracena 35ml-Krople Natury
A-Biohumus Extra Palma Juka Dracena 35ml-Krople Natury

BIOHUMUS EXTRA to najwyższej jakości NAWÓZ NATURALNY z bardzo bogatą mikroflorą oraz próchnicą pokarmową, która znakomicie wpływa na prawidłowy wzrost, kondycję i zdrowie roślin przez cały rok.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 1,72 zł
szt.

AGRO-PERLIT 1,0 l.

AGRO-PERLIT 1,0 l.
AGRO-PERLIT 1,0 l.

Produkt pochodzenia mineralnego, porowaty, dzięki czemu posiada dużą sorbcyjność wody oraz składników w niej rozpuszczalnych. Agro-Perlit dzięki swojej strukturze wchłania wodę, chroniąc ją przed wyparowaniem i wsiąkaniem w głąb ziemi. Dzięki temu roślina dostaje dokładnie tyle wody, ile potrzebuje. Spulchniając podłoże Agro-Perlit stwarza znakomite warunki do rozwoju systemu korzeniowego- korzenie nie będą miały problemu z rozrastaniem się i stworzą bardziej rozbudowany system korzeniowy.  Dodanie perlitu do ciężkiej ziemi pomaga zredukować problemy z brakiem nasiąkliwości podłoża.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 3,90 zł
szt.

AGRO-PERLIT 2,0 l.

AGRO-PERLIT 2,0 l.
AGRO-PERLIT 2,0 l.

AGRO-PERLIT 2,0 l.

 

Produkt pochodzenia mineralnego, porowaty, dzięki czemu posiada dużą sorbcyjność wody oraz składników w niej rozpuszczalnych. Agro-Perlit dzięki swojej strukturze wchłania wodę, chroniąc ją przed wyparowaniem i wsiąkaniem w głąb ziemi. Dzięki temu roślina dostaje dokładnie tyle wody, ile potrzebuje. Spulchniając podłoże Agro-Perlit stwarza znakomite warunki do rozwoju systemu korzeniowego- korzenie nie będą miały problemu z rozrastaniem się i stworzą bardziej rozbudowany system korzeniowy.  Dodanie perlitu do ciężkiej ziemi pomaga zredukować problemy z brakiem nasiąkliwości podłoża.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 5,61 zł
szt.

AGRO-PERLIT 5,0 l.

AGRO-PERLIT 5,0 l.
AGRO-PERLIT 5,0 l.

Produkt pochodzenia mineralnego, porowaty, dzięki czemu posiada dużą sorbcyjność wody oraz składników w niej rozpuszczalnych. Spulchniając podłoże stwarza znakomite warunki do rozwoju systemu korzeniowego. Agro-Perlit dzięki swojej strukturze wchłania wodę, chroniąc ją przed wyparowaniem i wsiąkaniem w głąb ziemi. Dzięki temu roślina dostaje dokładnie tyle wody, ile potrzebuje.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,48 zł
szt.

Aktywator kompostu 1 L

Aktywator kompostu 1 L
Aktywator kompostu 1 L
Florovit pro natura aktywator kompostu skutecznie przyspiesza proces powstawania pełnowartościowego kompostu oraz sprzyja tworzeniu naturalnej próchnicy. Preparat zawiera azot oraz naturalne składniki odżywcze w proporcjach zapewniających intensywny rozwój mikroorganizmów glebowych.
 • przyspiesza powstawanie kompostu

 • wspomaga tworzenie naturalnej próchnicy

 • redukuje nieprzyjemne zapachy

 


Płynna postać preparatu zapewnia:

 • równomierną aplikację w kompostowniku

 • natychmiastowe działanie

 • odpowiednie nawilżenie kompostowanego materiału

Sposób stosowania:

Kompostowany materiał układać luźno warstwami o grubości ok. 20-25 cm. Każdą warstwę podlewać roztworem: 100 ml aktywatora na 5 l wody na 1m2. Jedna nakrętka = ok. 30 ml. Zabieg można powtarzać co 4-5 tygodni. Przygotowany roztwór zużyć w ciągu 1 dnia.
Aby podtrzymywać procesy dojrzewania kompostu należy zapewnić odpowiednią wilgotność pryzmy (powinna przypominać nasączoną gąbkę), dlatego zawartość kompostownika należy zraszać/podlewać, szczególnie w okresach suszy.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 13,90 zł
szt.

Aktywator kompostu 4 KG

Aktywator kompostu 4 KG
Aktywator kompostu 4 KG

Skutecznie przyśpiesza proces kompostowania resztek organicznych z domu i ogrodu. Sprzyja powstawaniu naturalnej próchnicy oraz pobudza rozwój pożytecznych mikroorganizmów w glebie, redukując przy tym nieprzyjemne zapachy.

Stosując aktywator szybko uzyskasz dobrej jakości kompost o wysokiej żyzności. Może być stosowany do wszystkich rodzajów kompostowników. 

 

 

 

Sposób stosowania:

Kompostowane materiały układamy warstwami o grubości 10-15 cm. Każdą z nich posypujemy aktywatorem kompostu w ilości 25-30 g/m2. Materiał tworzący kompost powinien przypominać nasączoną gąbkę, dlatego pryzmę kompostową należy zraszać/podlewać, szczególnie w okresach suszy. Po upływie 2-3 tygodni zaleca się przemieszać pryzmę.

Wskazówki:

 • Zawartość kompostownika należy zraszać/podlewać, szczególnie w okresach suszy, tak aby zapewnić stała wilgotność pryzmy.
 • Duże ilości skoszonej trawy najlepiej układać cienkimi warstwami na przemian z grubszym materiałem – rozdrobnione gałęzie, pędy bylin, wióry.
 • Przy warstwach grubszych niż 15 cm trawa może się zbijać i gnić, wytwarzając nieprzyjemny zapach.

Materiały nadające się do kompostowania: 

trawa, liście, chwastyrozdrobnione gałęzie; zwiędłe odpady roślinne; resztki warzyw; roślinne odpady kuchenne; fusy po kawie i herbacie; skorupki jaj

Materiały nie nadające się do kompostowania:

resztki mięsa, wędlin; tłuszcze, kości; skórki z cytrusów; tektura; ilustrowane czasopisma

Skład nawozu:

Nawóz powstały ze zmieszania typów nawozów oznaczonych znakiem NAWÓZ WE
(nawóz azotowy A.1.9 oraz nawóz zawierający drugorzędne składniki pokarmowe D.4.)

32,0 % (N) azot całkowity; 32,0 % (N) azot amidowy; 7,5 % (MgO) tlenek magnezu całkowity

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 28,93 zł
szt.

Aktywator kompostu Promocja 11+1 1 KG

Aktywator kompostu Promocja 11+1 1 KG
Aktywator kompostu Promocja 11+1 1 KG

Skutecznie przyśpiesza proces kompostowania resztek organicznych z domu i ogrodu. Sprzyja powstawaniu naturalnej próchnicy oraz pobudza rozwój pożytecznych mikroorganizmów w glebie, redukując przy tym nieprzyjemne zapachy.

Stosując aktywator szybko uzyskasz dobrej jakości kompost o wysokiej żyzności. Może być stosowany do wszystkich rodzajów kompostowników. 

 

 

 

Sposób stosowania:

Kompostowane materiały układamy warstwami o grubości 10-15 cm. Każdą z nich posypujemy aktywatorem kompostu w ilości 25-30 g/m2. Materiał tworzący kompost powinien przypominać nasączoną gąbkę, dlatego pryzmę kompostową należy zraszać/podlewać, szczególnie w okresach suszy. Po upływie 2-3 tygodni zaleca się przemieszać pryzmę.

Wskazówki:

 • Zawartość kompostownika należy zraszać/podlewać, szczególnie w okresach suszy, tak aby zapewnić stała wilgotność pryzmy.
 • Duże ilości skoszonej trawy najlepiej układać cienkimi warstwami na przemian z grubszym materiałem – rozdrobnione gałęzie, pędy bylin, wióry.
 • Przy warstwach grubszych niż 15 cm trawa może się zbijać i gnić, wytwarzając nieprzyjemny zapach.

Materiały nadające się do kompostowania: 

trawa, liście, chwastyrozdrobnione gałęzie; zwiędłe odpady roślinne; resztki warzyw; roślinne odpady kuchenne; fusy po kawie i herbacie; skorupki jaj

Materiały nie nadające się do kompostowania:

resztki mięsa, wędlin; tłuszcze, kości; skórki z cytrusów; tektura; ilustrowane czasopisma

Skład nawozu:

Nawóz powstały ze zmieszania typów nawozów oznaczonych znakiem NAWÓZ WE
(nawóz azotowy A.1.9 oraz nawóz zawierający drugorzędne składniki pokarmowe D.4.)

32,0 % (N) azot całkowity; 32,0 % (N) azot amidowy; 7,5 % (MgO) tlenek magnezu całkowity

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,56 zł
szt.

Aplikatory DUO 40 ml – KWIATY ZIELONE

Aplikatory DUO 40 ml – KWIATY ZIELONE
Aplikatory DUO 40 ml – KWIATY ZIELONE

Opis

Aplikator DUO to połączenie najwyższej jakości nawozów naturalnych BIOHUMUS EXTRA i HUMUS ACTIVE, które znakomicie wpływają na prawidłowy wzrost, kondycję i zdrowie roślin przez cały rok zapewniając odpowiednie nawożenie i regenerację.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 2,05 zł
szt.

Aplikatory DUO 40 ml-KAKTUS

Aplikatory DUO 40 ml-KAKTUS
Aplikatory DUO 40 ml-KAKTUS

Aplikator DUO to połączenie najwyższej jakości nawozów naturalnych BIOHUMUS EXTRA i HUMUS ACTIVE, które znakomicie wpływają na prawidłowy wzrost, kondycję i zdrowie roślin przez cały rok zapewniając odpowiednie nawożenie i regenerację.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 1,85 zł
szt.

Aplikatory DUO 40 ml-PALMA JUKA DRACENA

Aplikatory DUO 40 ml-PALMA JUKA DRACENA
Aplikatory DUO 40 ml-PALMA JUKA DRACENA

Płynny nawóz naturalny, wieloskładnikowy.

Zastosowanie Biohumusu Extra Palma, Juka, Dracena zapewnia bujny wzrost roślin, intensywne wybarwienie liści oraz zwiększenie odporności na choroby i szkodniki.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 2,05 zł
szt.

Aplikatory DUO 40 ml-STORCZYK

Aplikatory DUO 40 ml-STORCZYK
Aplikatory DUO 40 ml-STORCZYK

APLIKATOR DUO (PODWÓJNY) EKODARPOL BIOHUMUS EXTRA+HUMUS ACTIVE 40MLX28 SZT

SUPER ODŻYWKA DO STORCZYKÓW

* BEZPIECZNA

* NATURALNA

* WYDAJNA

DAWKOWANIE: 1 APLIKATOR NA 1 ROŚLINĘ 1 RAZ NA MIESIĄC

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 1,85 zł
szt.

Aplikatory DUO 40 ml – UNIWERSALNY

Aplikatory DUO 40 ml – UNIWERSALNY
Aplikatory DUO 40 ml – UNIWERSALNY

Innowacyjny preparat przeznaczony do zasilania zielonych roślin ozdobnych, hodowanych w domu i na balkonie. Jeden aplikator zaopatruje roślinę w niezbędne substancje odżywcze przez okres aż do 4 tygodni. Specjalnie dobrany skład odżywki zapewnia jej optymalny wzrost, zdrowy wygląd oraz wyjątkowo intensywne wybarwienie liści. Dodatek aktywatora metabolicznego sprawia, że substancje odżywcze są łatwo i szybko przyswajane przez roślinę, a jej wzmocniony system korzeniowy działa wydajniej. Gotowa do użycia, porcjowana postać eliksiru oraz samodozujący aplikator gwarantują łatwość i wygodę stosowania.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 1,85 zł
szt.

AZOFOSKA DLA WYMAGAJĄCYCH 1 kg

AZOFOSKA DLA WYMAGAJĄCYCH 1 kg
AZOFOSKA DLA WYMAGAJĄCYCH 1 kg

Azofoska to najwyższej jakości nawozy dla osób szukających wygodnego i skutecznego sposobu dokarmiania roślin w  ogrodzie.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,50 zł
szt.

AZOFOSKA DLA WYMAGAJĄCYCH 10 kg

AZOFOSKA DLA WYMAGAJĄCYCH 10 kg
AZOFOSKA DLA WYMAGAJĄCYCH 10 kg

Azofoska to najwyższej jakości nawozy dla osób szukających wygodnego i skutecznego sposobu dokarmiania roślin w  ogrodzie.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 55,00 zł
szt.

AZOFOSKA DLA WYMAGAJĄCYCH 25 kg

AZOFOSKA DLA WYMAGAJĄCYCH 25 kg
AZOFOSKA DLA WYMAGAJĄCYCH 25 kg

Azofoska to najwyższej jakości nawozy dla osób szukających wygodnego i skutecznego sposobu dokarmiania roślin w  ogrodzie.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 125,00 zł
szt.

AZOFOSKA DLA WYMAGAJĄCYCH 3 kg

AZOFOSKA DLA WYMAGAJĄCYCH 3 kg
AZOFOSKA DLA WYMAGAJĄCYCH 3 kg

Nawóz dla wymagających 5 kg marki Azofoska.
Nawóz szybko działający o wszechstronnym zastosowaniu i łatwej aplikacji.
Przeznaczony do dokarmiania warzyw, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, jak również drzew oraz krzewów ozdobnych i owocowych.
Bogaty w mikroelementy o bardzo wysokiej skuteczności działania i łatwo przyswajalne przez rośliny.
Nawóz zmniejsza podatność roślin na choroby i szkodniki.
Szczególnie polecany dla roślin o słabym wzroście i wybarwieniu, mizernie wyglądających itp.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 24,00 zł
szt.

AZOFOSKA GRANULAT UNIWERSALNY 10 kg

AZOFOSKA GRANULAT UNIWERSALNY 10 kg
AZOFOSKA GRANULAT UNIWERSALNY 10 kg

Azofoska Startowa to nawóz przeznaczony do dokarmiania warzyw, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, a także drzew oraz krzewów ozdobnych i owocowych.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 59,00 zł
szt.

AZOFOSKA GRANULAT UNIWERSALNY 3 kg

AZOFOSKA GRANULAT UNIWERSALNY 3 kg
AZOFOSKA GRANULAT UNIWERSALNY 3 kg

Najwyższej jakości mineralny nawóz wieloskładnikowy, który zapewnia roślinom zaopatrzenie we wszystkie niezbędne do wzrostu i rozwoju główne składniki pokarmowe oraz mikroelementy. Ma formę granulatu, jest wygodny w użyciu i bardzo wydajny. Może być stosowany do większości roślin ogrodowych, zarówno ozdobnych, jak i warzyw, krzewów i drzew owocowych, a nawet trawników. Nadaje się również do nawozenia roślin w szklarniach i tunelach. Skład nawozu został dobrany i zbilansowany w taki sposób, by dostarczać roślinom optymalną ilość poszczególnych składników pokarmowych. Jest nawozem o niskiej zawartości chlorków, a im mniej chloru w owocach i warzywach, tym są smaczniejsze i można je dłużej przechowywać.  Jest łatwo przyswajalny. Jego stosowanie zapewnia obfite plony, intensywne kwitnienie i wybarwienie roślin, zwiększa ich odporność na choroby i szkodniki. 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 25,00 zł
szt.

AZOFOSKA PYLISTA 10 kg

AZOFOSKA PYLISTA 10 kg
AZOFOSKA PYLISTA 10 kg

Azofoska pylista 10kg nawóz wieloskładnikowy NPK Ca Mg + mikroelementy. AzoFosKa jest uniwersalnym nawozem przeznaczonym do nawożenia przedsiewnego jak i pogłównego w uprawach polowych, szklarniowych, pod osłonami i w ogródkach przydomowych.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 62,00 zł
szt.

AZOFOSKA'"Granulowana 1 KG

AZOFOSKA'"Granulowana 1 KG
AZOFOSKA'"Granulowana 1 KG

Azofoska GRANULAT

Azofoska to najwyższej jakości nawozy dla osób szukających wygodnego i skutecznego sposobu dokarmiania roślin w  ogrodzie.


Azofoska granulat to:

 • szybko działający nawóz o wszechstronnym zastosowaniu i łatwej aplikacji; idealnie nadaje się do dokarmiania warzyw, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, jak również drzew oraz krzewów ozdobnych i owocowych;
 • bogata w mikroelementy kompozycja składników pokarmowych o bardzo wysokiej skuteczności działania i łatwo przyswajalna przez rośliny; stosując Azofoskę sprawisz, że rośliny będą mniej podatne na choroby i szkodniki;
 • niska zawartość chlorków w nawozie; czym mniej chlorków w owocach i warzywach, tym lepsze ich walory smakowe oraz dłuższe przechowywanie plonów i wyższa jakość przetworów;
 • najlepsza do stosowania przed siewem lub nasadzeniami.

 

Azofoska gwarantuje:

 • piękne i zdrowe rośliny
 • oszczędność czasu i pieniędzy – jeden nawóz do wielu roślin
 • skuteczność oraz łatwą aplikację

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,46 zł
szt.

AZOFOSKA'"Granulowana 10 KG

AZOFOSKA'"Granulowana 10 KG
AZOFOSKA'"Granulowana 10 KG

Azofoska GRANULAT

Azofoska to najwyższej jakości nawozy dla osób szukających wygodnego i skutecznego sposobu dokarmiania roślin w  ogrodzie.


Azofoska granulat to:

 • szybko działający nawóz o wszechstronnym zastosowaniu i łatwej aplikacji; idealnie nadaje się do dokarmiania warzyw, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, jak również drzew oraz krzewów ozdobnych i owocowych;
 • bogata w mikroelementy kompozycja składników pokarmowych o bardzo wysokiej skuteczności działania i łatwo przyswajalna przez rośliny; stosując Azofoskę sprawisz, że rośliny będą mniej podatne na choroby i szkodniki;
 • niska zawartość chlorków w nawozie; czym mniej chlorków w owocach i warzywach, tym lepsze ich walory smakowe oraz dłuższe przechowywanie plonów i wyższa jakość przetworów;
 • najlepsza do stosowania przed siewem lub nasadzeniami.

 

Azofoska gwarantuje:

 • piękne i zdrowe rośliny
 • oszczędność czasu i pieniędzy – jeden nawóz do wielu roślin
 • skuteczność oraz łatwą aplikację

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 62,97 zł
szt.

AZOFOSKA'"Granulowana 20 KG

AZOFOSKA'"Granulowana 20 KG
AZOFOSKA'"Granulowana 20 KG

Azofoska GRANULAT

Azofoska to najwyższej jakości nawozy dla osób szukających wygodnego i skutecznego sposobu dokarmiania roślin w  ogrodzie.


Azofoska granulat to:

 • szybko działający nawóz o wszechstronnym zastosowaniu i łatwej aplikacji; idealnie nadaje się do dokarmiania warzyw, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, jak również drzew oraz krzewów ozdobnych i owocowych;
 • bogata w mikroelementy kompozycja składników pokarmowych o bardzo wysokiej skuteczności działania i łatwo przyswajalna przez rośliny; stosując Azofoskę sprawisz, że rośliny będą mniej podatne na choroby i szkodniki;
 • niska zawartość chlorków w nawozie; czym mniej chlorków w owocach i warzywach, tym lepsze ich walory smakowe oraz dłuższe przechowywanie plonów i wyższa jakość przetworów;
 • najlepsza do stosowania przed siewem lub nasadzeniami.

 

Azofoska gwarantuje:

 • piękne i zdrowe rośliny
 • oszczędność czasu i pieniędzy – jeden nawóz do wielu roślin
 • skuteczność oraz łatwą aplikację

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 133,30 zł
szt.

AZOFOSKA'"Granulowana 3 KG

AZOFOSKA'"Granulowana 3 KG
AZOFOSKA'"Granulowana 3 KG

Azofoska GRANULAT

Azofoska to najwyższej jakości nawozy dla osób szukających wygodnego i skutecznego sposobu dokarmiania roślin w  ogrodzie.


Azofoska granulat to:

 • szybko działający nawóz o wszechstronnym zastosowaniu i łatwej aplikacji; idealnie nadaje się do dokarmiania warzyw, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, jak również drzew oraz krzewów ozdobnych i owocowych;
 • bogata w mikroelementy kompozycja składników pokarmowych o bardzo wysokiej skuteczności działania i łatwo przyswajalna przez rośliny; stosując Azofoskę sprawisz, że rośliny będą mniej podatne na choroby i szkodniki;
 • niska zawartość chlorków w nawozie; czym mniej chlorków w owocach i warzywach, tym lepsze ich walory smakowe oraz dłuższe przechowywanie plonów i wyższa jakość przetworów;
 • najlepsza do stosowania przed siewem lub nasadzeniami.

 

Azofoska gwarantuje:

 • piękne i zdrowe rośliny
 • oszczędność czasu i pieniędzy – jeden nawóz do wielu roślin
 • skuteczność oraz łatwą aplikację

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 28,00 zł
szt.

AZOFOSKA'"Granulowana 3 KG

AZOFOSKA'"Granulowana 3 KG
AZOFOSKA'"Granulowana 3 KG

Azofoska GRANULAT

Azofoska to najwyższej jakości nawozy dla osób szukających wygodnego i skutecznego sposobu dokarmiania roślin w  ogrodzie.


Azofoska granulat to:

 • szybko działający nawóz o wszechstronnym zastosowaniu i łatwej aplikacji; idealnie nadaje się do dokarmiania warzyw, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, jak również drzew oraz krzewów ozdobnych i owocowych;
 • bogata w mikroelementy kompozycja składników pokarmowych o bardzo wysokiej skuteczności działania i łatwo przyswajalna przez rośliny; stosując Azofoskę sprawisz, że rośliny będą mniej podatne na choroby i szkodniki;
 • niska zawartość chlorków w nawozie; czym mniej chlorków w owocach i warzywach, tym lepsze ich walory smakowe oraz dłuższe przechowywanie plonów i wyższa jakość przetworów;
 • najlepsza do stosowania przed siewem lub nasadzeniami.

 

Azofoska gwarantuje:

 • piękne i zdrowe rośliny
 • oszczędność czasu i pieniędzy – jeden nawóz do wielu roślin
 • skuteczność oraz łatwą aplikację

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 24,36 zł
szt.

AZOFOSKA'"Granulowana 5 KG

AZOFOSKA'"Granulowana 5 KG
AZOFOSKA'"Granulowana 5 KG

Azofoska GRANULAT

Azofoska to najwyższej jakości nawozy dla osób szukających wygodnego i skutecznego sposobu dokarmiania roślin w  ogrodzie.


Azofoska granulat to:

 • szybko działający nawóz o wszechstronnym zastosowaniu i łatwej aplikacji; idealnie nadaje się do dokarmiania warzyw, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, jak również drzew oraz krzewów ozdobnych i owocowych;
 • bogata w mikroelementy kompozycja składników pokarmowych o bardzo wysokiej skuteczności działania i łatwo przyswajalna przez rośliny; stosując Azofoskę sprawisz, że rośliny będą mniej podatne na choroby i szkodniki;
 • niska zawartość chlorków w nawozie; czym mniej chlorków w owocach i warzywach, tym lepsze ich walory smakowe oraz dłuższe przechowywanie plonów i wyższa jakość przetworów;
 • najlepsza do stosowania przed siewem lub nasadzeniami.

 

Azofoska gwarantuje:

 • piękne i zdrowe rośliny
 • oszczędność czasu i pieniędzy – jeden nawóz do wielu roślin
 • skuteczność oraz łatwą aplikację

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 35,80 zł
szt.

B-defence 3 kg nawóz przeciw turkuciom, pędrakom

B-defence 3 kg nawóz przeciw turkuciom, pędrakom
B-defence 3 kg nawóz przeciw turkuciom, pędrakom

B-defence to preparat składający się wyłącznie z suszonych nasion roślin oleistych specjalnie wyselekcjonowanych i uprawianych do celu biofumigacji.

 

Regularne zastosowanie B-defence w ziemi zapewnia wiele korzyści, takich jak: 

- pozbycie się z miejsc użycia szkodników glebowych (turkuci, pędraków, nornic, karczowników);

- oczyszczenie gleby od chorób roślin poprzez stworzenie niekorzystnego środowiska dla rozwoju wielu patogenów wyspecjalizowanych roślin uprawnych,

- przywrócenie równowagi flory bakteryjnej dzięki wprowadzeniu do gleby dużej ilości substancji organicznych,

- odżywianie uprawy poprzez dostarczanie nierozcieńczonego azotu, przyswajalnego fosforu, potasu i mikroelementów.

 

B-defence jest wolny od substancji toksycznych dla użytkownika oraz środowiska, a także nie utrudnia aktywności zapylaczy roślin.

 

Składniki odżywcze:

- azot organiczny o stopniowym uwalnianiu: 6%

- przyswajalny fosfor: 2,2%

- wymienny potas: 2%

- węgiel organiczny: 45%

 

Wilgotność: 4%

 

Sposób użycia:

Preparat w formie pelletu do użycia we wszelkich uprawach warzywnych na terenach zamkniętych jak również otwartych. B-defence należy stosować w dawce 50-60 g / m2.

 

OKRES PRZYDATNOŚCI:

Produkt zamknięty w oryginalnym opakowaniu nie podlega przeterminowaniu. Po otwarciu zużyć w ciągu 12 miesięcy.

 

Opakowanie: 3 kg

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 51,87 zł
szt.

B-defence 1 kg nawóz przeciw turkuciom, pędrakom

B-defence 1 kg nawóz przeciw turkuciom, pędrakom
B-defence 1 kg nawóz przeciw turkuciom, pędrakom

B-defence 3 kg nawóz przeciw turkuciom, pędrakom i in.

B-defence to preparat składający się wyłącznie z suszonych nasion roślin oleistych specjalnie wyselekcjonowanych i uprawianych do celu biofumigacji.

 

Regularne zastosowanie B-defence w ziemi zapewnia wiele korzyści, takich jak:

- pozbycie się z miejsc użycia szkodników glebowych (turkuci, pędraków, nornic, karczowników);

- oczyszczenie gleby od chorób roślin poprzez stworzenie niekorzystnego środowiska dla rozwoju wielu patogenów wyspecjalizowanych roślin uprawnych,

- przywrócenie równowagi flory bakteryjnej dzięki wprowadzeniu do gleby dużej ilości substancji organicznych,

- odżywianie uprawy poprzez dostarczanie nierozcieńczonego azotu, przyswajalnego fosforu, potasu i mikroelementów.

B-defence jest wolny od substancji toksycznych dla użytkownika oraz środowiska, a także nie utrudnia aktywności zapylaczy roślin.

 

Składniki odżywcze:

- azot organiczny o stopniowym uwalnianiu: 6%

- przyswajalny fosfor: 2,2%

- wymienny potas: 2%

- węgiel organiczny: 45%

Wilgotność: 4%

 

Sposób użycia:

przed siewem roślin: wymieszać z glebą na głębokości 10-15 cm. Po wymieszaniu należy glebę podlać i utrzymywać stałą wilgotność.

w okresie wegetacji: rozprowadzić preparat na glebie pomiędzy roślinami lub bezpośrednio w otwory wytworzone przez szkodniki / patogeny. Po rozsypaniu nawozu należy glebę należy utrzymywać stałą wilgotność podłoża.

Preparat w formie pelletu do użycia we wszelkich uprawach warzywnych na terenach zamkniętych jak również otwartych. B-defence należy stosować w dawce 50-60 g / m2.

 

OKRES PRZYDATNOŚCI:

Produkt zamknięty w oryginalnym opakowaniu nie podlega przeterminowaniu.

Po otwarciu opakowania preparat należy zużyć w ciągu 12 miesięcy.

Opakowanie: 1 kg

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 21,13 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA SM TRUSKAWKA/POZIOMKA 1 l

BIOHUMUS EXTRA SM TRUSKAWKA/POZIOMKA 1 l
BIOHUMUS EXTRA SM TRUSKAWKA/POZIOMKA 1 l

BIOHUMUS EXTRA TRUSKAWKA, POZIOMKA – NAWÓZ SYPKI jest produktem najwyższej jakości z bardzo bogata mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową co znakomicie wpływa na wzrost, kondycję, zdrowie i odporność truskawek i poziomek. Zapewnia silny rozwój systemu korzeniowego oraz bujny wzrost roślin, obfite kwitnienie i owocowanie truskawek i poziomek, polepsza walory smakowe owoców.
W pełni naturalny, gwarantuje zdrowe plony.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,72 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA UNIWERSALNY SASZETKA 20 ML

BIOHUMUS EXTRA UNIWERSALNY SASZETKA 20 ML
BIOHUMUS EXTRA UNIWERSALNY SASZETKA 20 ML

Saszetka do przygotowania 1 litra roztworu naturalnego nawozu regenerującego ziemię w doniczkach

 • BIOHUMUS EXTRA UNIWERSALNY to płynny nawóz naturalny, biologicznie czysty 
 • Daje gwarancję zdrowych, wysokich plonów jednocześnie podnosząc walory smakowe warzyw i owoców
 • Dzięki zawartości bogatej mikroflory bakteryjnej oraz próchnicy pokarmowej produkt znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin
 • Nawóz jest bezpieczny, bo bez chemii, a co za tym idzie nie można go przedawkować
 • Uodparnia rośliny na choroby

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 1,06 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA BALKONOWEE 1,0 l. + 20% Gratis

BIOHUMUS EXTRA BALKONOWEE 1,0 l. + 20% Gratis
BIOHUMUS EXTRA BALKONOWEE 1,0 l. + 20% Gratis

BIOHUMUS EXTRA rośliny balkonowe jest produktem najwyższej jakości z bardzo bogata mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową co znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin. Przeznaczony jest do ogólnego zasilania wszelkich roślin uprawianych na balkonach i tarasach. Stymuluje rozwój pąków kwiatowych, zapewnia bujne kwitnienie przez cały okres stosowania.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,23 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA DO CHOINEK 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA DO CHOINEK 0,5 l.
BIOHUMUS EXTRA DO CHOINEK 0,5 l.

Jest nawozem naturalnym znakomicie wpływającym na wzrost, kondycję i zdrowie zarówno choinek doniczkowych jak i ciętych.

Zastosowanie Biohumusu Extra Iglaki wspomaga właściwe nawodnienie, zapobiega grubieniu oraz brązowieniu igieł, a także zapewnia intensywną zieleń i piękny zapach drzewa przez okres świąt oraz kolejne tygodnie.  Nawozy Biohumus to nawozy naturalne pochodzące z odchodów dżdżownic kalifornijskich.

Nawożenie: przy każdorazowym zapotrzebowaniu na wodę, 3-4 nakrętki na 1 litr wody.

Pojemność: 0,5l

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,53 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA DO GWIAZDY BETLEJEMSKIEJ 0,5 l. NOWOŚĆ

BIOHUMUS EXTRA DO GWIAZDY BETLEJEMSKIEJ 0,5 l. NOWOŚĆ
BIOHUMUS EXTRA DO GWIAZDY BETLEJEMSKIEJ 0,5 l. NOWOŚĆ
Stosowanie Biohumusu Extra sprawi, że będziemy  się cieszyć pięknym, świeżym wyglądem Gwiazdy Betlejemskiej przez cały świąteczny okres i długie tygodnie.
 
bezpieczny (dla ludzi , zwierząt i środowiska),
 • naturalny (bez chemii),
 • nieprzedawkowalny (wygodny w użyciu),
 • utrzymuje piękny, zdrowy wygląd rośliny,
 • zapewnia soczyste, naturalne wybarwienie liści i kwiatów,
 • wspomaga odpowiednie nawodnienie.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,53 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA DO POMIDORÓW I PAPRYKI 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO POMIDORÓW I PAPRYKI 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA DO POMIDORÓW I PAPRYKI 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO POMIDORÓW I PAPRYKI to w pełni naturalny nawóz w roztworze wodnym przeznaczony do zasilania upraw gruntowych i doniczkowych wszystkich odmian pomidorów oraz papryki.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,23 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA DO POMIDORÓW I PAPRYKI 2,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO POMIDORÓW I PAPRYKI 2,0 l.
BIOHUMUS EXTRA DO POMIDORÓW I PAPRYKI 2,0 l.

BIOHUMUS EXTRA do pomidorów i papryki to w pełni naturalny nawóz w roztworze wodnym przeznaczony do zasilania upraw gruntowych i doniczkowych wszystkich odmian pomidorów oraz papryki.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 20,23 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA DO POMIDORÓW I PAPRYKI 5,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO POMIDORÓW I PAPRYKI 5,0 l.
BIOHUMUS EXTRA DO POMIDORÓW I PAPRYKI 5,0 l.

BIOHUMUS EXTRA do pomidorów i papryki to w pełni naturalny nawóz w roztworze wodnym przeznaczony do zasilania upraw gruntowych i doniczkowych wszystkich odmian pomidorów oraz papryki.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 38,23 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA DO TRUSKAWEK I POZIOMEK 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO TRUSKAWEK I POZIOMEK 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA DO TRUSKAWEK I POZIOMEK 1,0 l.

Biohumus extra to w pełni naturalny nawóz w roztworze wodnym przeznaczony do zasilania truskawek i poziomek w uprawie ogrodowej i balkonowej. Gwarantuje zdrowe plony, zapewnia silny rozwój systemu korzeniowego, bujny wzrost roślin, obfite kwitnienie i owocowanie truskawek i poziomek, polepsza także walory smakowe owoców. Posiada bardzo bogatą mikroflorę bakteryjną co wpływa na kondycję i odporność roślin.

Wyprodukowany bez użycia chemii, na bazie naturalnego, ekologicznego obornika uszlachetnionego przez dżdżownice kalifornijskie.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,23 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA DO TRUSKAWEK I POZIOMEK 2,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO TRUSKAWEK I POZIOMEK 2,0 l.
BIOHUMUS EXTRA DO TRUSKAWEK I POZIOMEK 2,0 l.

Biohumus extra to w pełni naturalny nawóz w roztworze wodnym przeznaczony do zasilania truskawek i poziomek w uprawie ogrodowej i balkonowej. Gwarantuje zdrowe plony, zapewnia silny rozwój systemu korzeniowego, bujny wzrost roślin, obfite kwitnienie i owocowanie truskawek i poziomek. Polepsza także walory smakowe owoców. W pełni naturalny, gwarantuje zdrowe plony.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 19,10 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA DO TRUSKAWEK I POZIOMEK 5,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO TRUSKAWEK I POZIOMEK 5,0 l.
BIOHUMUS EXTRA DO TRUSKAWEK I POZIOMEK 5,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO TRUSKAWEK – to w pełni naturalny nawóz w roztworze wodnym przeznaczony do zasilania truskawek i poziomek w uprawie ogrodowej i balkonowej.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 43,51 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW to w pełni naturalny, płynny nawóz przeznaczony do upraw warzyw. Dzięki zawartości bogatej mikroflory bakteryjnej oraz próchnicy pokarmowej produkt znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie warzyw, poprawia ich walory smakowe i jakościowe, powoduje lepsze ukorzenienie, szybszy start nasion i zdrowy rozwój roślin.

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,23 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 2,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 2,0 l.
BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 2,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 2,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW to w pełni naturalny, płynny nawóz przeznaczony do upraw warzyw. Dzięki zawartości bogatej mikroflory bakteryjnej oraz próchnicy pokarmowej produkt znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie warzyw, poprawia ich walory smakowe i jakościowe, powoduje lepsze ukorzenienie, szybszy start nasion i zdrowy rozwój roślin.

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 19,78 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 5,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 5,0 l.
BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 5,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW 5,0 l.

 

BIOHUMUS EXTRA DO WARZYW to w pełni naturalny, płynny nawóz przeznaczony do upraw warzyw. Dzięki zawartości bogatej mikroflory bakteryjnej oraz próchnicy pokarmowej produkt znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie warzyw, poprawia ich walory smakowe i jakościowe, powoduje lepsze ukorzenienie, szybszy start nasion i zdrowy rozwój roślin.

 

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 44,57 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA DO ZIÓŁ 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA DO ZIÓŁ 0,5 l.
BIOHUMUS EXTRA DO ZIÓŁ 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA do ziół jest produktem najwyższej jakości z bardzo bogatą mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową pokarmową co znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie ziół. Stosowany w uprawie ziół poprawia ich walory smakowe. Nie zawiera chemii.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,24 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA DO ZIÓŁ 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO ZIÓŁ 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA DO ZIÓŁ 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA do ziół 1,0 L.

BIOHUMUS EXTRA do ziół jest produktem najwyższej jakości z bardzo bogatą mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową pokarmową co znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie ziół. Stosowany w uprawie ziół poprawia ich walory smakowe. Nie zawiera chemii.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,33 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA HORTENSJA 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA HORTENSJA 0,5 l.
BIOHUMUS EXTRA HORTENSJA 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA hortensja 0,5 L.

 

BIOHUMUS EXTRA hortensja jest łatwo przyswajalnym nawozem przeznaczonym do zasilania wszystkich odmian hortensji. Zawiera bardzo bogatą mikroflorę bakteryjną oraz próchnicę pokarmową, dzięki którym nawóz zapewnia optymalny wzrost i rozwój roślin, uodparnia na choroby, wpływa na długotrwałe kwitnienie oraz intensywne wybarwienie hortensji.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,53 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA HORTENSJA 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA HORTENSJA 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA HORTENSJA 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA hortensja 1,0 L.

 

BIOHUMUS EXTRA hortensja jest łatwo przyswajalnym nawozem przeznaczonym do zasilania wszystkich odmian hortensji. Zawiera bardzo bogatą mikroflorę bakteryjną oraz próchnicę pokarmową, dzięki którym nawóz zapewnia optymalny wzrost i rozwój roślin, uodparnia na choroby, wpływa na długotrwałe kwitnienie oraz intensywne wybarwienie hortensji.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,23 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA IGLAK 5,0 l.

BIOHUMUS EXTRA IGLAK 5,0 l.
BIOHUMUS EXTRA IGLAK 5,0 l.

BIOHUMUS EXTRA iglak 5,0 L.

 

Płynny nawóz naturalny, wieloskładnikowy. Zastosowanie biohumusu do iglaków zapewni intensywną zieleń i bardzo dobre przyrosty drzew i krzewów iglastych. Zawarte w nawozie związki magnezu zapobiegają brunatnieniu igieł.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 43,51 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA IGLAKI 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA IGLAKI 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA IGLAKI 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA IGLAKI 1,0L

 

Nawozy Biohumus Extra to nawozy naturalne  pochodzące z uszlachetnionego przez dżdżownice kalifornijskie obornika. Biohumus Extra Iglaki  znakomicie wpływający na wzrost, kondycję i zdrowie drzew i krzewów iglastych. Zastosowanie Biohumusu Extra Iglaki zapewnia nie tylko optymalny wzrost, intensywną zieleń i bardzo dobre przyrosty iglaków ale i zwiększa ich zimnotrwałość i mrozoodporność.

Zastosowanie:
wszystkie gatunki drzew i krzewów iglastych.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,33 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA JESIENNO ZIMOWY 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA JESIENNO ZIMOWY 0,5 l.
BIOHUMUS EXTRA JESIENNO ZIMOWY 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA jesienno-zimowy 0,5 L.

 

BIOHUMUS EXTRA JESIENNO–ZIMOWY jest naturalnym nawozem, dedykowany do ogólnego zasilania roślin działkowych, rabatowych i doniczkowych w okresie jesienno–zimowym. Korzystnie wpływa na odpowiednie przygotowanie roślin do okresu zimowego, zwiększa odporność na choroby i wymarzanie. Zawiera stymulator dawkowania pokarmu.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,03 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA JESIENNO ZIMOWY 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA JESIENNO ZIMOWY 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA JESIENNO ZIMOWY 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA JESIENNO–ZIMOWY jest naturalnym nawozem, dedykowany do ogólnego zasilania roślin działkowych, rabatowych i doniczkowych w okresie jesienno–zimowym. Korzystnie wpływa na odpowiednie przygotowanie roślin do okresu zimowego, zwiększa odporność na choroby i wymarzanie. Zawiera stymulator dawkowania pokarmu.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,23 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA KONCENTRAT KLIK-KLIK UNIWERSALNY 300 ML

BIOHUMUS EXTRA KONCENTRAT KLIK-KLIK  UNIWERSALNY 300 ML
BIOHUMUS EXTRA KONCENTRAT KLIK-KLIK UNIWERSALNY 300 ML

Innowacyjny i wyjątkowo wydajny nawóz naturalny w postaci koncentratu zalecany do całorocznego zasilania wszelkich gatunków roślin domowych, balkonowych i tarasowych.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 11,39 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA KWIATY KWITNĄCE 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA KWIATY KWITNĄCE 0,5 l.
BIOHUMUS EXTRA KWIATY KWITNĄCE 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA kwiaty kwitnące 0,5 L.

 

BIOHUMUS EXTRA kwiaty kwitnące jest naturalnym nawozem płynnym najwyższej jakości z bardzo bogatą mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową, które znakomicie wpływają na wzrost, kondycję i zdrowie wszelkich odmian kwiatów kwitnących. Produkt ten zapewnia obfite i długotrwałe kwitnienie oraz intensywne wybarwienie liści i kwiatów.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,03 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA KWIATY KWITNĄCE 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA KWIATY KWITNĄCE 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA KWIATY KWITNĄCE 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA kwiaty kwitnące jest naturalnym nawozem płynnym najwyższej jakości z bardzo bogatą mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową, które znakomicie wpływają na wzrost, kondycję i zdrowie wszelkich odmian kwiatów kwitnących. Produkt ten zapewnia obfite i długotrwałe kwitnienie oraz intensywne wybarwienie liści i kwiatów.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,23 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA KWIATY ZIELONE 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA KWIATY ZIELONE 0,5 l.
BIOHUMUS EXTRA KWIATY ZIELONE 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA kwiaty zielone 0,5 L.

 

Płynny nawóz naturalny. Biohumus Extra kwiaty zielone powoduje pełne i właściwe wykorzystanie pożywki, utrzymanie wilgoci w glebie, wzmacnia system samoobrony roślin i warunkuje ich właściwy rozwój. Zapewnia bujny wzrost i intensywne wybarwienie liści oraz zwiększa ich odporność na choroby i szkodniki.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,03 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA KWIATY ZIELONE 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA KWIATY ZIELONE 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA KWIATY ZIELONE 1,0 l.

Płynny nawóz naturalny. Biohumus Extra kwiaty zielone powoduje pełne i właściwe wykorzystanie pożywki, utrzymanie wilgoci w glebie, wzmacnia system samoobrony roślin i warunkuje ich właściwy rozwój. Zapewnia bujny wzrost i intensywne wybarwienie liści oraz zwiększa ich odporność na choroby i szkodniki.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,33 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA KWIATY ZIELONE 1,0 l. + 20% Gratis

BIOHUMUS EXTRA KWIATY ZIELONE 1,0 l. + 20% Gratis
BIOHUMUS EXTRA KWIATY ZIELONE 1,0 l. + 20% Gratis

 

 

Płynny nawóz naturalny. Biohumus Extra kwiaty zielone powoduje pełne i właściwe wykorzystanie pożywki, utrzymanie wilgoci w glebie, wzmacnia system samoobrony roślin i warunkuje ich właściwy rozwój. Zapewnia bujny wzrost i intensywne wybarwienie liści oraz zwiększa ich odporność na choroby i szkodniki.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,90 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA PALMA, JUKA, DRACENA 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA PALMA, JUKA, DRACENA 0,5 l.
BIOHUMUS EXTRA PALMA, JUKA, DRACENA 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA palma, juka, dracena 0,5 L.

 

Płynny nawóz naturalny, wieloskładnikowy. Zastosowanie Biohumusu Extra palma, juka, dracena zapewnia bujny wzrost roślin, intensywne wybarwienie liści oraz zwiększenie odporności na choroby i szkodniki.

 

Zalety:
– bezpieczny (dla ludzi, zwierząt i środowiska),
– naturalny (bez chemii),
– nieprzedawkowalny (wygodny w użyciu),
– uodparnia rośliny na choroby,
– zapewnia bujny wzrost i intensywne wybarwienie liści.

 

Skład:
Wyprodukowany z wyselekcjonowanych oborników uszlachetnionych przez dżdżownice kalifornijskie, które znacznie podnoszą zawartość mikroflory bakteryjnej. Zawiera naturalnie namnożone pozytywne bakterie, między innymi azotobacter, pseudomonas, bakterie fosforowe, celuloticzne, promieniowice oraz bakterie przetrwalnikowe.

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,03 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA PALMA, JUKA, DRACENA 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA PALMA, JUKA, DRACENA 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA PALMA, JUKA, DRACENA 1,0 l.

Płynny nawóz naturalny, wieloskładnikowy. Zastosowanie Biohumusu Extra palma, juka, dracena zapewnia bujny wzrost roślin, intensywne wybarwienie liści oraz zwiększenie odporności na choroby i szkodniki.

 

Zalety:
– bezpieczny (dla ludzi, zwierząt i środowiska),
– naturalny (bez chemii),
– nieprzedawkowalny (wygodny w użyciu),
– uodparnia rośliny na choroby,
– zapewnia bujny wzrost i intensywne wybarwienie liści.

 

Skład:
Wyprodukowany z wyselekcjonowanych oborników uszlachetnionych przez dżdżownice kalifornijskie, które znacznie podnoszą zawartość mikroflory bakteryjnej. Zawiera naturalnie namnożone pozytywne bakterie, między innymi azotobacter, pseudomonas, bakterie fosforowe, celuloticzne, promieniowice oraz bakterie przetrwalnikowe.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,33 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA PAPROĆ 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA PAPROĆ 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA PAPROĆ 1,0 l.

 

 

Płynny nawóz naturalny. Wzmacnia system samoobrony roślin, warunkuje ich prawidłowy rozwój, powoduje lepsze ukorzenienie, przyspiesza wzrost oraz zapewnia intensywną, świeżą zieleń i ładny pokrój paproci.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,33 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA PELARGONIA 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA PELARGONIA 0,5 l.
BIOHUMUS EXTRA PELARGONIA 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA PELARGONIA 0,5 l.

 

Płynny nawóz naturalny. Zastosowanie Biohumusu Extra Pelargonia powoduje bardzo dobre ukorzenienie się roślin, przyspiesza ich wzrost, wzmacnia ich system samoobrony, stymuluje ich prawidłowy rozwój oraz powstawanie pąków i piękne wybarwienie kwiatów.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,53 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA PELARGONIA 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA PELARGONIA 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA PELARGONIA 1,0 l.

Płynny nawóz naturalny. Zastosowanie Biohumusu Extra Pelargonia powoduje bardzo dobre ukorzenienie się roślin, przyspiesza ich wzrost, wzmacnia ich system samoobrony, stymuluje ich prawidłowy rozwój oraz powstawanie pąków i piękne wybarwienie kwiatów.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,33 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA PELARGONIA 1,0 l.+ 20 % gratis

BIOHUMUS EXTRA PELARGONIA 1,0 l.+ 20 % gratis
BIOHUMUS EXTRA PELARGONIA 1,0 l.+ 20 % gratis

Płynny nawóz naturalny. Zastosowanie Biohumusu Extra Pelargonia powoduje bardzo dobre ukorzenienie się roślin, przyspiesza ich wzrost, wzmacnia ich system samoobrony, stymuluje ich prawidłowy rozwój oraz powstawanie pąków i piękne wybarwienie kwiatów.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,23 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA PELARGONIA 2,0 l.

BIOHUMUS EXTRA PELARGONIA 2,0 l.
BIOHUMUS EXTRA PELARGONIA 2,0 l.

BIOHUMUS EXTRA PELARGONIA 2,0 l.

 

Płynny nawóz naturalny. Zastosowanie Biohumusu Extra Pelargonia powoduje bardzo dobre ukorzenienie się roślin, przyspiesza ich wzrost, wzmacnia ich system samoobrony, stymuluje ich prawidłowy rozwój oraz powstawanie pąków i piękne wybarwienie kwiatów.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 19,78 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA RODODENDRON 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA RODODENDRON 0,5 l.
BIOHUMUS EXTRA RODODENDRON 0,5 l.

Biohumus Extra Rododendron 1,0Lalt

 

Nawóz naturalny przeznaczony do zasilania wszystkich rodzajów rododendronów oraz azalii. Zawiera bogatą mikroflorę bakteryjną oraz próchnicę pokarmową, które znakomicie wpływają na ogólny wygląd rośliny, poprawiają jej odporność na choroby, przedłużają okres kwitnienia i stymulują powstawanie pąków kwiatowych. Biohumus Extra Rododendron jest produktem nieprzedawkowalnym, zapewniającym bujny wzrost i intensywne wybarwienie liści i kwiatów.

 

Zastosowanie: do ogólnego zasilania wszystkich rodzajów rododendronów i azalii.

Nawożenie: przy każdorazowym zapotrzebowaniu na wodę, 3-4 nakrętki na 1 litr wody.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,53 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA RODODENDRON 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA RODODENDRON 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA RODODENDRON 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA RODODENDRON jest nawozem przeznaczonym do zasilania wszystkich rodzajów rododendronów oraz azalii. Zawiera bogatą mikroflorę bakteryjną oraz próchnicę pokarmową, które znakomicie wpływają na ogólny wygląd rośliny, poprawiają jej odporność na choroby, przedłużają okres kwitnienia i stymulują powstawanie pąków kwiatowych. Biohumus Extra Rododendron jest produktem nieprzedawkowalnym, zapewniającym bujny wzrost i intensywne wybarwienie liści i kwiatów.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,33 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA ROŚLINY BALKONOWE 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA ROŚLINY BALKONOWE 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA ROŚLINY BALKONOWE 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA ROŚLINY BALKONOWE jest produktem najwyższej jakości z bardzo bogata mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową co znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin. Przeznaczony jest do ogólnego zasilania wszelkich roślin uprawianych na balkonach i tarasach. Stymuluje rozwój pąków kwiatowych, zapewnia bujne kwitnienie przez cały okres stosowania.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,33 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA RÓŻA 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA RÓŻA 0,5 l.
BIOHUMUS EXTRA RÓŻA 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA RÓŻA 0,5 l to naturalny nawóz dedykowany do wszystkich gatunków róż. Zapewnia intensywny wzrost krzewu, jego długie i obfite kwitnienie oraz intensywne wybarwienie liści i kwiatów. Stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost róż, ponadto pozytywnie wpływa na kondycję krzewu, zwiększając odporność na choroby i szkodniki.

– bezpieczny (dla ludzi, zwierząt i środowiska)
– naturalny (bez chemii)
– nieprzedawkowalny (wygodny w użyciu)
– uodparnia rośliny na choroby
– niweluje przedawkowanie nawozami mineralnymi
– powoduje długotrwałe i lepsze kwitnienie

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,53 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA RÓŻA 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA RÓŻA 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA RÓŻA 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA RÓŻA to naturalny nawóz dedykowany do wszystkich gatunków róż. Zapewnia intensywny wzrost krzewu, jego długie i obfite kwitnienie oraz intensywne wybarwienie liści i kwiatów. Stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost róż, ponadto pozytywnie wpływa na kondycję krzewu, zwiększając odporność na choroby i szkodniki.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,33 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA SM DO POMIDORÓW 1L

BIOHUMUS EXTRA SM DO POMIDORÓW 1L
BIOHUMUS EXTRA SM DO POMIDORÓW 1L

 

 • W pełni naturalny nawóz przeznaczony do zasilania gruntowych i doniczkowych wszystkich odmian pomidorów oraz papryki. Nie zawiera chemii. Posiada bardzo bogatą mikroflorę bakteryjną co wpływa na poprawę kondycji i odporności roślin.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,72 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA SM DO SADZENIA 1L

BIOHUMUS EXTRA SM DO SADZENIA 1L
BIOHUMUS EXTRA SM DO SADZENIA 1L

BIOHUMUS EXTRA do SADZENIA– NAWÓZ SYPKI jest produktem najwyższej jakości z bardzo bogata mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową co znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin. Przeznaczony do ogólnego zasilania roślin doniczkowych, rabatowych i działkowych. Doskonałe rezultaty daje zastosowanie przed siewem, przy sadzeniu oraz przesadzaniu roślin.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,72 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA SM DO WARZYW 1L

BIOHUMUS EXTRA SM DO WARZYW 1L
BIOHUMUS EXTRA SM DO WARZYW 1L

BIOHUMUS EXTRA do WARZYW – NAWÓZ SYPKI jest produktem najwyższej jakości z bardzo bogata mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową co znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin. Powoduje lepsze ukorzenienie roślin, lepszy start nasion, poprawia walory smakowe i jakościowe spożywanych warzyw. W pełni naturalny, gwarantuje zdrowe plony.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,72 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA SM UNIWERSALNY 1L

BIOHUMUS EXTRA SM UNIWERSALNY 1L
BIOHUMUS EXTRA SM UNIWERSALNY 1L

BIOHUMUS EXTRA UNIWERSALNY – NAWÓZ SYPKI jest produktem najwyższej jakości z bardzo bogata mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową co znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin. Przeznaczony do ogólnego zasilania roślin doniczkowych, rabatowych i działkowych.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,35 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA SOS DO RATOWANIA ROŚLIN 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA SOS DO RATOWANIA ROŚLIN 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA SOS DO RATOWANIA ROŚLIN 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA DO RATOWANIA ROŚLIN- S.O.S.- jest produktem najwyższej jakości z bardzo bogata mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową co znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin. Przeznaczony do ratowania roślin doniczkowych, balkonowych i rabatowych. Jest swego rodzaju „szczepionką” uaktywniającą składniki pokarmowe podłoża.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,33 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA SOS DO RATOWANIA ROŚLIN 1l. + 20% GRATIS

BIOHUMUS EXTRA SOS DO RATOWANIA ROŚLIN 1l. + 20% GRATIS
BIOHUMUS EXTRA SOS DO RATOWANIA ROŚLIN 1l. + 20% GRATIS

BIOHUMUS EXTRA DO RATOWANIA ROŚLIN- S.O.S.- jest produktem najwyższej jakości z bardzo bogata mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową co znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin. Przeznaczony do ratowania roślin doniczkowych, balkonowych i rabatowych. Jest swego rodzaju „szczepionką” uaktywniającą składniki pokarmowe podłoża.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,23 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA SPRAY uniwersalny 1,2 l.

BIOHUMUS EXTRA SPRAY uniwersalny 1,2 l.
BIOHUMUS EXTRA SPRAY uniwersalny 1,2 l.

Biohumus Extra Spray jest nawozem naturalnym najwyższej jakości w postaci płynnej. Zawiera bardzo bogatą naturalną mikroflorę oraz próchnicę pokarmową. Przeznaczony do bezpośredniego użycia w uprawie warzyw oraz roślin ozdobnych. Systematyczne opryskiwanie roślin skutecznie pobudza je do życia i rozwój powodując intensywne wybarwienie liści i piękny pokrój.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 27,51 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA SPRAY uniwersalny 1,2 l. UZUPEŁNIENIE

BIOHUMUS EXTRA SPRAY uniwersalny 1,2 l. UZUPEŁNIENIE
BIOHUMUS EXTRA SPRAY uniwersalny 1,2 l. UZUPEŁNIENIE

Biohumus Extra jest nawozem naturalnym najwyższej jakości w postaci płynnej. Zawiera bardzo bogatą naturalną mikroflorę oraz próchnicę pokarmową. Przeznaczony do bezpośredniego użycia w uprawie warzyw oraz roślin ozdobnych. Systematyczne opryskiwanie roślin skutecznie pobudza je do życia i rozwój powodując intensywne wybarwienie liści i piękny pokrój.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 14,84 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA SPRAY uniwersalny 2 l. - UZUPEŁNIENIE

BIOHUMUS EXTRA SPRAY uniwersalny 2 l. - UZUPEŁNIENIE
BIOHUMUS EXTRA SPRAY uniwersalny 2 l. - UZUPEŁNIENIE

BIOHUMUS EXTRA SPRAY uniwersalny 2 l. – UZUPEŁNIENIE

 

Biohumus Extra jest nawozem naturalnym najwyższej jakości w postaci płynnej. Zawiera bardzo bogatą naturalną mikroflorę oraz próchnicę pokarmową. Przeznaczony do bezpośredniego użycia w uprawie warzyw oraz roślin ozdobnych. Systematyczne opryskiwanie roślin skutecznie pobudza je do życia i rozwój powodując intensywne wybarwienie liści i piękny pokrój.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 21,64 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA SPRAY uniwersalny 5 l. - UZUPEŁNIENIE

BIOHUMUS EXTRA SPRAY uniwersalny 5 l. - UZUPEŁNIENIE
BIOHUMUS EXTRA SPRAY uniwersalny 5 l. - UZUPEŁNIENIE

BIOHUMUS EXTRA SPRAY uniwersalny 5 l. – UZUPEŁNIENIE

 

Biohumus Extra jest nawozem naturalnym najwyższej jakości w postaci płynnej. Zawiera bardzo bogatą naturalną mikroflorę oraz próchnicę pokarmową. Przeznaczony do bezpośredniego użycia w uprawie warzyw oraz roślin ozdobnych. Systematyczne opryskiwanie roślin skutecznie pobudza je do życia i rozwój powodując intensywne wybarwienie liści i piękny pokrój.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 49,74 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA SURFINIA 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA SURFINIA 0,5 l.
BIOHUMUS EXTRA SURFINIA 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA SURFINIA jest naturalnym nawozem dedykowanym do wszystkich odmian surfinii. Zapewnia intensywny wzrost surfinii, jej długie i obfite kwitnienie oraz intensywne wybarwienie liści i kwiatów. Stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost kwiatów, ponadto pozytywnie wpływa na ich kondycję, zwiększając odporność na choroby i szkodniki. Produkt bezpieczny, naturalny, nieprzedawkowalny.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,53 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA SURFINIA 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA SURFINIA 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA SURFINIA 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA SURFINIA jest naturalnym nawozem dedykowanym do wszystkich odmian surfinii. Zapewnia intensywny wzrost surfinii, jej długie i obfite kwitnienie oraz intensywne wybarwienie liści i kwiatów. Stosowanie nawozu zapewnia prawidłowy wzrost kwiatów, ponadto pozytywnie wpływa na ich kondycję, zwiększając odporność na choroby i szkodniki. Produkt bezpieczny, naturalny, nieprzedawkowalny.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,23 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 0,5 l.

BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 0,5 l.
BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 0,5 l.

Biohumus Extra Uniwersalny to płynny nawóz naturalny, biologicznie czysty. Zapewnia roślinie odpowiednią gospodarkę nawozową, daje gwarancję zdrowych, wysokich plonów jednocześnie podnosząc walory smakowe warzyw i owoców. Dzięki zawartości bogatej mikroflory bakteryjnej oraz próchnicy pokarmowej produkt znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin, ponadto działa supresyjnie względem patogenów, uodparnia rośliny na choroby i znacznie zmniejsza ryzyko przedawkowania nawozami mineralnymi. Produkt sprawdzony przez naukowców, działkowiczów i ogrodników.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,48 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 1,0 l.
BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 1,0 l.

BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 1,0 l.

 

Biohumus Extra Uniwersalny to płynny nawóz naturalny, biologicznie czysty. Zapewnia roślinie odpowiednią gospodarkę nawozową, daje gwarancję zdrowych, wysokich plonów jednocześnie podnosząc walory smakowe warzyw i owoców. Dzięki zawartości bogatej mikroflory bakteryjnej oraz próchnicy pokarmowej produkt znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin, ponadto działa supresyjnie względem patogenów, uodparnia rośliny na choroby i znacznie zmniejsza ryzyko przedawkowania nawozami mineralnymi. Produkt sprawdzony przez naukowców, działkowiczów i ogrodników.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,98 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 1,0 l.+20% gratis

BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 1,0 l.+20% gratis
BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 1,0 l.+20% gratis

Biohumus Extra Uniwersalny to płynny nawóz naturalny, biologicznie czysty. Zapewnia roślinie odpowiednią gospodarkę nawozową, daje gwarancję zdrowych, wysokich plonów jednocześnie podnosząc walory smakowe warzyw i owoców. Dzięki zawartości bogatej mikroflory bakteryjnej oraz próchnicy pokarmowej produkt znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin, ponadto działa supresyjnie względem patogenów, uodparnia rośliny na choroby i znacznie zmniejsza ryzyko przedawkowania nawozami mineralnymi. Produkt sprawdzony przez naukowców, działkowiczów i ogrodników.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,98 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 2,0 l.

BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 2,0 l.
BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 2,0 l.

BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 2,0 l.

 

Biohumus Extra Uniwersalny to płynny nawóz naturalny, biologicznie czysty. Zapewnia roślinie odpowiednią gospodarkę nawozową, daje gwarancję zdrowych, wysokich plonów jednocześnie podnosząc walory smakowe warzyw i owoców. Dzięki zawartości bogatej mikroflory bakteryjnej oraz próchnicy pokarmowej produkt znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin, ponadto działa supresyjnie względem patogenów, uodparnia rośliny na choroby i znacznie zmniejsza ryzyko przedawkowania nawozami mineralnymi. Produkt sprawdzony przez naukowców, działkowiczów i ogrodników.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 24,71 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 5,0 l.

BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 5,0 l.
BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 5,0 l.

BIOHUMUS EXTRA uniwersalny 5,0 l.

 

Biohumus Extra Uniwersalny to płynny nawóz naturalny, biologicznie czysty. Zapewnia roślinie odpowiednią gospodarkę nawozową, daje gwarancję zdrowych, wysokich plonów jednocześnie podnosząc walory smakowe warzyw i owoców. Dzięki zawartości bogatej mikroflory bakteryjnej oraz próchnicy pokarmowej produkt znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i zdrowie roślin, ponadto działa supresyjnie względem patogenów, uodparnia rośliny na choroby i znacznie zmniejsza ryzyko przedawkowania nawozami mineralnymi. Produkt sprawdzony przez naukowców, działkowiczów i ogrodników.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 56,51 zł
szt.

BIOHUMUS EXTRA WINOROŚLA 1L

BIOHUMUS EXTRA WINOROŚLA 1L
BIOHUMUS EXTRA WINOROŚLA 1L

 

BIOHUMUS EXTRA WINOROŚLA jest produktem najwyższej jakości z bardzo bogatą mikroflorą bakteryjną oraz próchnicą pokarmową. Znakomicie wpływa na wzrost, kondycję i odporność wszelkich odmian winorośli. Zapewnia uzyskanie obfitych plonów, a także pozytywnie wpływa na poprawę walorów jakościowych i smakowych.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,23 zł
szt.

BIOHUMUS UNIWERSALNY

BIOHUMUS UNIWERSALNY
BIOHUMUS UNIWERSALNY

Nawóz organiczny w płynie, idealny di nawożenia wszystkich roślin, zarówno tych uprawianych w domach jak i na balkonach, czy w ogrodach.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 8,50 zł
szt.

BIOPON - Piękny Trawnik JESIEŃ 2KG

BIOPON - Piękny Trawnik JESIEŃ 2KG
BIOPON - Piękny Trawnik JESIEŃ 2KG

Nawóz wchodzący w skład rocznego, 4-etapowego programu odżywczo-regeneracyjnego dla trawników. Najlepsze efekty przynosi zastosowanie po kolei wszystkich 4 nawozów, których skład jest optymalnie dobrany do potrzeb trawnika w poszczególnych porach roku, ale możliwe jest również użycie tylko wybranych nawozów z programu.

Krok 4 - JESIEŃ wzmacnia trawnik przed zimą i przygotowuje go do wzrostu w kolejnym sezonie. Nawóz jesienny uzupełnia niedobory minerałów w glebie po letnim, intensywnym okresie wegetacji. Brak azotu sprawia, że zasilony trawnik nie wymaga już jesiennego koszenia, a wysoka zawartość potasu chroni go przed przemarzaniem i zwiększa jego odporność na choroby. Zawarte w nim związki mineralne są odpowiedzialne za wzmocnienie i rozrost korzeni trawy, dzięki czemu jest ona lepiej przygotowana na trudne warunki zimowe i początkowy okres rozwoju kolejnej wiosny.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 15,07 zł
szt.

BIOPON - Piękny Trawnik LATO 2KG

BIOPON - Piękny Trawnik LATO 2KG
BIOPON - Piękny Trawnik LATO 2KG

Nawóz wchodzący w skład rocznego, 4-etapowego programu odżywczo-regeneracyjnego dla trawników. Najlepsze efekty przynosi zastosowanie po kolei wszystkich 4 nawozów, których skład jest optymalnie dobrany do potrzeb trawnika w poszczególnych porach roku, ale możliwe jest również użycie tylko wybranych nawozów z programu.

Krok 3 - LATO zapewnia trawnikowi optymalny wzrost i intensywnie zielony kolor. Bogaty skład nawozu z dodatkiem mikroelementów, skutecznie uzupełnia wszelkie niedobory pokarmowe i nadaje trawnikowi odpowiednią gęstość oraz zdrowy wygląd. Zawarte w nawozie żelazo stwarza niesprzyjające warunki do rozwoju mchu, a duża ilość azotu przyspiesza zarastanie trawą pustych miejsc.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 15,07 zł
szt.

BIOPON - Piękny Trawnik PRZEDWIOŚNIE 2KG

BIOPON - Piękny Trawnik PRZEDWIOŚNIE 2KG
BIOPON - Piękny Trawnik PRZEDWIOŚNIE 2KG

Nawóz wchodzący w skład rocznego, 4-etapowego programu odżywczo-regeneracyjnego dla trawników. Najlepsze efekty przynosi zastosowanie po kolei wszystkich 4 nawozów, których skład jest optymalnie dobrany do potrzeb trawnika w poszczególnych porach roku, ale możliwe jest również użycie tylko wybranych nawozów z programu.

Krok nr 1 – PRZEDWIOŚNIE przygotowuje osłabiony po zimie trawnik do intensywnego wzrostu w późniejszych miesiącach. Jest wyjątkowo bogaty w wapń, dzięki czemu przywraca glebie odpowiedni poziom PH i ułatwia trawie pobieranie pozostałych składników odżywczych przez cały sezon. Dodatek magnezu powoduje szybkie zazielenienie się darni po zimie i wspomaga jej prawidłowy wzrost na dalszych etapach rozwoju.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 15,07 zł
szt.

BIOPON - Piękny Trawnik WIOSNA 2KG

BIOPON - Piękny Trawnik WIOSNA 2KG
BIOPON - Piękny Trawnik WIOSNA 2KG

Nawóz wchodzący w skład rocznego, 4-etapowego programu odżywczo-regeneracyjnego dla trawników. Najlepsze efekty przynosi zastosowanie po kolei wszystkich 4 nawozów, których skład jest optymalnie dobrany do potrzeb trawnika w poszczególnych porach roku, ale możliwe jest również użycie tylko wybranych nawozów z programu.

Krok nr 2 - WIOSNA odpowiada za intensywny rozwój i gęste zadarnienie trawnika. Nawóz wiosenny zawiera dużą ilość azotu, dzięki czemu trawa zaczyna szybko rosnąć oraz nabiera soczyście zielonego koloru i sprężystości. Intensywny wzrost trawy zapewnia murawie piękny i zdrowy wygląd, a dodatkowo ogranicza rozrastanie się chwastów oraz podnosi odporność trawnika na deptanie

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 15,07 zł
szt.

BIOPON BIOHUMUS DO PELARGONII I INNYCH ROŚLIN BALKONOWYCH 0,5l

BIOPON BIOHUMUS DO PELARGONII I INNYCH ROŚLIN BALKONOWYCH 0,5l
BIOPON BIOHUMUS DO PELARGONII I INNYCH ROŚLIN BALKONOWYCH 0,5l

Organiczny środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony do stosowania w uprawie wszystkich gatunków pelargonii i innych roślin balkonowych. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi związane w podłożu składniki odżywcze. Regularne stosowanie Biohumusu do pelargonii i innych roślin balkonowych zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie, bujne i długotrwałe kwitnienie oraz intensywne wybarwienie kwiatów.

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 5,69 zł
szt.

BIOPON BIOHUMUS DO PELARGONII I INNYCH ROŚLIN BALKONOWYCH 1L

BIOPON BIOHUMUS DO PELARGONII I INNYCH ROŚLIN BALKONOWYCH 1L
BIOPON BIOHUMUS DO PELARGONII I INNYCH ROŚLIN BALKONOWYCH 1L

Organiczny środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony do stosowania w uprawie wszystkich gatunków pelargonii i innych roślin balkonowych. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi związane w podłożu składniki odżywcze. Regularne stosowanie Biohumusu do pelargonii i innych roślin balkonowych zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie, bujne i długotrwałe kwitnienie oraz intensywne wybarwienie kwiatów.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 8,21 zł
szt.

BIOPON BIOHUMUS DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 0,5l

BIOPON BIOHUMUS DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 0,5l
BIOPON BIOHUMUS DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 0,5l

Organiczny środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony do stosowania w uprawie wszystkich roślin ozdobnych  kwitnących, hodowanych w domu, na balkonie i w ogrodzie. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi związane w podłożu składniki odżywcze. Regularne stosowanie Biohumusu do roślin kwitnących zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie, obfite i długotrwałe kwitnienie oraz piękne wybarwienie kwiatów.  

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 4,78 zł
szt.

BIOPON BIOHUMUS DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 1l

BIOPON BIOHUMUS DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 1l
BIOPON BIOHUMUS DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 1l

Organiczny środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony do stosowania w uprawie wszystkich roślin ozdobnych  kwitnących, hodowanych w domu, na balkonie i w ogrodzie. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi związane w podłożu składniki odżywcze. Regularne stosowanie Biohumusu do roślin kwitnących zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie, obfite i długotrwałe kwitnienie oraz piękne wybarwienie kwiatów

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 8,21 zł
szt.

BIOPON BIOHUMUS DO ROŚLIN ZIELONYCH 0,5l

BIOPON BIOHUMUS DO ROŚLIN ZIELONYCH 0,5l
BIOPON BIOHUMUS DO ROŚLIN ZIELONYCH 0,5l

Organiczny środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony  do stosowania w uprawie wszystkich zielonych roślin ozdobnych, hodowanych w domu, na balkonie i w ogrodzie. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi związane w podłożu składniki odżywcze. Regularne stosowanie Biohumusu do roślin zielonych zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie, optymalny wzrost i intensywnie zielone wybarwienie liści.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 4,78 zł
szt.

BIOPON BIOHUMUS DO ROŚLIN ZIELONYCH 1l

BIOPON BIOHUMUS DO ROŚLIN ZIELONYCH 1l
BIOPON BIOHUMUS DO ROŚLIN ZIELONYCH 1l

Organiczny środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony  do stosowania w uprawie wszystkich zielonych roślin ozdobnych, hodowanych w domu, na balkonie i w ogrodzie. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi związane w podłożu składniki odżywcze. Regularne stosowanie Biohumusu do roślin zielonych zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie, optymalny wzrost i intensywnie zielone wybarwienie liści.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 8,21 zł
szt.

BIOPON BIOHUMUS DO STORCZYKÓW 0,5l

BIOPON BIOHUMUS DO STORCZYKÓW 0,5l
BIOPON BIOHUMUS DO STORCZYKÓW 0,5l

Organiczny środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony do stosowania w uprawie wszystkich gatunków storczyków. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi związane w podłożu składniki odżywcze. Regularne stosowanie Biohumusu do storczyków zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie i prawidłowy rozwój, sprawia że storczyki kwitną kilkukrotnie w ciągu roku, a ich kwiaty są okazałe i pięknie wybarwione.

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 5,39 zł
szt.

BIOPON BIOHUMUS DO STORCZYKÓW 1l

BIOPON BIOHUMUS DO STORCZYKÓW 1l
BIOPON BIOHUMUS DO STORCZYKÓW 1l

Organiczny środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony do stosowania w uprawie wszystkich gatunków storczyków.

Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi związane w podłożu składniki odżywcze.

Regularne stosowanie Biohumusu do storczyków zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie i prawidłowy rozwój, sprawia że storczyki kwitną kilkukrotnie w ciągu roku, a ich kwiaty są okazałe i pięknie wybarwione.

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 7,80 zł
szt.

BIOPON BIOHUMUS DO WARZYW I ZIÓŁ 0,5

BIOPON BIOHUMUS DO WARZYW I ZIÓŁ 0,5
BIOPON BIOHUMUS DO WARZYW I ZIÓŁ 0,5

Organiczny środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony do stosowania w uprawie warzyw i ziół. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi związane w podłożu składniki odżywcze.  Regularne stosowanie Biohumusu do warzyw i ziół zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie i prawidłowy rozwój, sprawia że ich plony są zdrowe i obfite.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 4,78 zł
szt.

BIOPON BIOHUMUS DO WARZYW I ZIÓŁ 1l

BIOPON BIOHUMUS DO WARZYW I ZIÓŁ 1l
BIOPON BIOHUMUS DO WARZYW I ZIÓŁ 1l

Organiczny środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony do stosowania w uprawie warzyw i ziół. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi związane w podłożu składniki odżywcze.  Regularne stosowanie Biohumusu do warzyw i ziół zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie i prawidłowy rozwój, sprawia że ich plony są zdrowe i obfite.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 8,21 zł
szt.

BIOPON BIOHUMUS UNIWERSALNY 0,5l

BIOPON BIOHUMUS UNIWERSALNY 0,5l
BIOPON BIOHUMUS UNIWERSALNY 0,5l

Organiczny środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony do stosowania w uprawie roślin ozdobnych i warzywnych. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi związane w podłożu składniki odżywcze.  Regularne stosowanie Biohumusu uniwersalnego zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie, optymalny wzrost oraz zdrowy i piękny wygląd.

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 4,78 zł
szt.

BIOPON BIOHUMUS UNIWERSALNY 1l

BIOPON BIOHUMUS UNIWERSALNY 1l
BIOPON BIOHUMUS UNIWERSALNY 1l

Organiczny środek poprawiający właściwości gleby i wzbogacający ją w składniki pokarmowe, powstały na bazie biohumusu, przeznaczony do stosowania w uprawie roślin ozdobnych i warzywnych. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi związane w podłożu składniki odżywcze.  Regularne stosowanie Biohumusu uniwersalnego zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie, optymalny wzrost oraz zdrowy i piękny wygląd.

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 8,21 zł
szt.

BIOPON CHUSTECZKA DO LIŚCI

BIOPON CHUSTECZKA DO LIŚCI
BIOPON CHUSTECZKA DO LIŚCI

Chusteczka do pielęgnacji liści roślin ozdobnych.

Czyści, nabłyszcza i pielęgnuje oraz ogranicza osadzanie się kurzu.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 1,33 zł
szt.

BIOPON DESZCZÓWKA DO PODLEWANIA KWIATÓW 250ml

BIOPON DESZCZÓWKA DO PODLEWANIA KWIATÓW 250ml
BIOPON DESZCZÓWKA DO PODLEWANIA KWIATÓW 250ml

Nowoczesny, pierwszy na rynku preparat poprawiający jakość wody do podlewania kwiatów. Wzbogacona nim woda przypomina składem w pełni naturalną i najzdrowszą dla roślin deszczówkę. Preparat zmiękcza wodę, koryguje jej odczyn i tym samym zwiększa przyswajalność składników odżywczych zawartych w podłożu i nawozach. Dodatkowo odwapnia wodę, dzięki czemu zapobiega powstawaniu białych plam na doniczkach i liściach roślin. Skoncentrowana formuła produktu sprawia, że jest on wyjątkowo wydajny – zawartość jednego opakowania wystarcza do uzdatnienia aż 75 l wody do podlewania.

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,82 zł
szt.

BIOPON DO BEGONII 0,5l

BIOPON DO BEGONII 0,5l
BIOPON DO BEGONII 0,5l

AZOT 6%, FOSFOR 4%, POTAS 5%

Specjalistyczny nawóz mineralny do begonii. Odpowiednio zbilansowany skład zapewnia   intensywny   wzrost   roślin.   Obecność   fosforu   przedłuża   okres kwitnienia  i  stymuluje  powstawanie  pąków  kwiatowych.  Optymalnie  dobrana zawartość potasu powoduje, że rośliny kwitną wielokrotnie i wyjątkowo obficie

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,19 zł
szt.

BIOPON DO BONSAI 0,5l

BIOPON DO BONSAI 0,5l
BIOPON DO BONSAI 0,5l

AZOT 6%, FOSFOR 5%, POTAS 5%

Specjalistyczny nawóz mineralny do bonsai. Te drzewka, mające szczególne wymagania odnośnie pielęgnacji, należy ustawiać w jasnym miejscu (z dala od źródeł ciepła) i nie podlewać zbyt obficie. Zasilanie BIOPON-em do bonsai daje drzewkom zdrowy wygląd.

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,46 zł
szt.

BIOPON DO BORÓWEK 3kg

BIOPON DO BORÓWEK 3kg
BIOPON DO BORÓWEK 3kg

AZOT 5%, FOSFOR 5%, POTAS 14%, MAGNEZ 5%, SIARKA 27%

Wieloskładnikowy nawóz granulowany przeznaczony do nawożenia borówek oraz pozostałych  roślin  kwasolubnych. Specjalistyczny  nawóz  zawiera  odpowiednio zbilansowane składniki niezbędne do utrzymania optymalnej kwasowości podłoża. Jego  systematyczne  stosowanie  zapewnia  idealne  warunki  do  rozwoju  roślin. Zawartość potasu gwarantuje obfite owocowanie.  

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 24,50 zł
szt.

BIOPON DO DATURY 0,5l

BIOPON DO DATURY 0,5l
BIOPON DO DATURY 0,5l

AZOT 4%, FOSFOR 6%, POTAS 6%

Specjalistyczny wieloskładnikowy nawóz mineralny do datury. Zawiera wszystkie składniki potrzebne roślinom zapewniając ich optymalny wzrost. Zwiększona zawartość potasu powoduje, że kwitnienie roślin jest wyjątkowo obfite

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 5,89 zł
szt.

BIOPON do drzew owocowych 1KG

BIOPON do drzew owocowych 1KG
BIOPON do drzew owocowych 1KG

Wieloskładnikowy, bogaty w mikroelementy nawóz przeznaczony do zasilania drzew owocowych – zarówno ziarnkowych (jabłonie, grusze), jak i pestkowych (śliwy, czereśnie, wiśnie, brzoskwinie, morele). Dostarcza im wszystkie niezbędne składniki odżywcze w łatwo przyswajalnej formie. Odpowiednio dobrany skład nawozu najpierw wspomaga zawiązywanie się owoców, a następnie wspiera ich prawidłowy wzrost i dojrzewanie. Przy jego regularnym stosowaniu, drzewa owocują wyjątkowo obficie, rodząc dorodne, pięknie wybarwione i bardzo smaczne owoce. Dzięki obniżonej zawartości chlorków oraz specjalnej formie azotu, nie gromadzą one w sobie azotanów i mogą być przechowywane przez długi czas.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,70 zł
szt.

BIOPON DO HORTENSJI 1kg

BIOPON DO HORTENSJI 1kg
BIOPON DO HORTENSJI 1kg

AZOT 5%, FOSFOR 10%, POTAS 24%, SIARKA 14%

Wieloskładnikowy   nawóz   mineralny   przeznaczony   do   nawożenia   hortensji. Zawartość fosforu stymuluje powstawanie pąków oraz wydłuża okres kwitnienia. Obecność potasu zwiększa odporność roślin na wymarzanie. Odpowiednio dobrana zawartość mikro i makroelementów gwarantuje prawidłowy wzrost i zdrowy wygląd rośliny

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,70 zł
szt.

BIOPON DO IGLAKÓW 1kg

BIOPON DO IGLAKÓW 1kg
BIOPON DO IGLAKÓW 1kg

AZOT 5%, FOSFOR 5%, POTAS 14,7%, MAGNEZ 5%, SIARKA 27%

Istotnym   elementem   pielęgnacji   krzewów   iglastych   jest   zasilenie   podłoża w minerały i składniki odżywcze. BIOPON do iglaków zawiera wszystkie składniki niezbędne  do  utrzymania  właściwego  poziomu  kwasowości  gleby.  Dodatek magnezu zapobiega brązowieniu igieł

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,48 zł
szt.

BIOPON do iglaków 2,5 KG

BIOPON do iglaków 2,5 KG
BIOPON do iglaków 2,5 KG

AZOT 9,3%, FOSFOR 5%, POTAS 9,3%, MAGNEZ 3%, SIARKA 39%

Specjalistyczny nawóz granulowany o obniżonej zawartości chlorków, regulujący kwasowość podłoża odpowiednio do potrzeb drzew i krzewów iglastych. Zapewnia intensywne wybarwienie igieł i poprawia wygląd roślin. Działa kompleksowo, dostarczając iglakom wszystkich niezbędnych składników odżywczych

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 17,97 zł
szt.

BIOPON DO IGLAKÓW 3kg

BIOPON DO IGLAKÓW 3kg
BIOPON DO IGLAKÓW 3kg

AZOT 5%, FOSFOR 5%, POTAS 14,7%, MAGNEZ 5%, SIARKA 27%

Istotnym   elementem   pielęgnacji   krzewów   iglastych   jest   zasilenie   podłoża w minerały i składniki odżywcze. BIOPON do iglaków zawiera wszystkie składniki niezbędne  do  utrzymania  właściwego  poziomu  kwasowości  gleby.  Dodatek magnezu zapobiega brązowieniu igieł

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 22,72 zł
szt.

BIOPON DO IGLAKÓW 4 KG

BIOPON DO IGLAKÓW 4 KG
BIOPON DO IGLAKÓW 4 KG

AZOT 9,3%, FOSFOR 5%, POTAS 9,3%, MAGNEZ 3%, SIARKA 39%

Specjalistyczny nawóz granulowany o obniżonej zawartości chlorków, regulujący kwasowość podłoża odpowiednio do potrzeb drzew i krzewów iglastych. Zapewnia intensywne wybarwienie igieł i poprawia wygląd roślin. Działa kompleksowo, dostarczając iglakom wszystkich niezbędnych składników odżywczych

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 24,72 zł
szt.

BIOPON DO IGLAKÓW 5kg

BIOPON DO IGLAKÓW 5kg
BIOPON DO IGLAKÓW 5kg

AZOT 5%, FOSFOR 5%, POTAS 14,7%, MAGNEZ 5%, SIARKA 27%

Istotnym   elementem   pielęgnacji   krzewów   iglastych   jest   zasilenie   podłoża w minerały i składniki odżywcze. BIOPON do iglaków zawiera wszystkie składniki niezbędne  do  utrzymania  właściwego  poziomu  kwasowości  gleby.  Dodatek magnezu zapobiega brązowieniu igieł.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 38,08 zł
szt.

BIOPON DO IGLAKÓW PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ 1kg

BIOPON DO IGLAKÓW PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ 1kg
BIOPON DO IGLAKÓW PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ 1kg

TRÓJTLENEK SIARKI 28%, TLENEK MAGNEZU 15%

Specjalnie dobrane proporcje magnezu i siarki w pełni pokrywają zapotrzebowanie roślin na te pierwiastki, eliminując przyczynę brązowienia igieł. Rośliny stają się znowu zielone i zdrowe. Najlepszym momentem na rozpoczęcie nawożenia jest pojawienie się pierwszych objawów brązowienia igieł.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,63 zł
szt.

BIOPON DO IGLAKÓW PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ 3kg

BIOPON DO IGLAKÓW PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ 3kg
BIOPON DO IGLAKÓW PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ 3kg

TRÓJTLENEK SIARKI 28%, TLENEK MAGNEZU 15%

Specjalnie dobrane proporcje magnezu i siarki w pełni pokrywają zapotrzebowanie roślin na te pierwiastki, eliminując przyczynę brązowienia igieł. Rośliny stają się znowu zielone i zdrowe. Najlepszym momentem na rozpoczęcie nawożenia jest pojawienie się pierwszych objawów brązowienia igieł

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 24,25 zł
szt.

BIOPON DO IGLAKÓW PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ bag 5 kg

BIOPON DO IGLAKÓW PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ bag 5 kg
BIOPON DO IGLAKÓW PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ bag 5 kg

TRÓJTLENEK SIARKI 28%, TLENEK MAGNEZU 15%

Specjalnie dobrane proporcje magnezu i siarki w pełni pokrywają zapotrzebowanie roślin na te pierwiastki, eliminując przyczynę brązowienia igieł. Rośliny stają się znowu zielone i zdrowe. Najlepszym momentem na rozpoczęcie nawożenia jest pojawienie się pierwszych objawów brązowienia igieł

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 37,30 zł
szt.

BIOPON DO IGLAKÓW PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ packet with handle 5 kg

BIOPON DO IGLAKÓW PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ packet with handle 5 kg
BIOPON DO IGLAKÓW PRZECIW BRĄZOWIENIU IGIEŁ packet with handle 5 kg

TRÓJTLENEK SIARKI 28%, TLENEK MAGNEZU 15%

Specjalnie dobrane proporcje magnezu i siarki w pełni pokrywają zapotrzebowanie roślin na te pierwiastki, eliminując przyczynę brązowienia igieł. Rośliny stają się znowu zielone i zdrowe. Najlepszym momentem na rozpoczęcie nawożenia jest pojawienie się pierwszych objawów brązowienia igieł

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 32,26 zł
szt.

BIOPON DO IGLAKÓW1l

BIOPON DO IGLAKÓW1l
BIOPON DO IGLAKÓW1l

AZOT 6,5%, FOSFOR 4%, POTAS 4,5%

Wieloskładnikowy nawóz mineralny do wszystkich gatunków drzew i krzewów iglastych. Podwyższona zawartość azotu zapewnia intensywne wybarwienie igieł. Zasilanie roślin nawozem BIOPON do iglaków poprawia ich ogólny wygląd i odporność

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,70 zł
szt.

BIOPON DO JUKI, DRACENY, PALMY 0,5l

BIOPON DO JUKI, DRACENY, PALMY 0,5l
BIOPON DO JUKI, DRACENY, PALMY 0,5l

AZOT 7%, FOSFOR 4%, POTAS 6%

Juka, palma i dracena wymagają odpowiedniej pielęgnacji i nawożenia. Zasilane BIOPON-em  rośliny mają soczyście zielony kolor i intensywnie rosną

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 5,87 zł
szt.

BIOPON DO KAKTUSÓW 250ml

BIOPON DO KAKTUSÓW 250ml
BIOPON DO KAKTUSÓW 250ml

AZOT 4%, FOSFOR 5%, POTAS 7%

Nawóz  mineralny  o  składzie  dopasowanym  do  wymagań  kaktusów  i  innych sukulentów. Dobrane proporcje składników odżywczych pobudzają rośliny do kwitnienia

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 4,07 zł
szt.

BIOPON DO KRZEWÓW OWOCOWYCH

BIOPON DO KRZEWÓW OWOCOWYCH
BIOPON DO KRZEWÓW OWOCOWYCH

AZOT 9,8%, FOSFOR 5%, POTAS 10%, MAGNEZ 5%, SIARKA 27%

Wieloskładnikowy nawóz w postaci granulatu przeznaczony do zasilania drzew i krzewów owocowych. Kompletny zestaw składników pokarmowych sprawia, że drzewa i krzewy dają obfite plony a zebrane owoce są zdrowe, soczyste i smaczne. Wszystkie składniki nawozu są łatwo przyswajalne, dlatego zapewniają optymalne odżywienie roślin.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,70 zł
szt.

BIOPON DO KWIATÓW OGRODOWYCH

BIOPON DO KWIATÓW OGRODOWYCH
BIOPON DO KWIATÓW OGRODOWYCH

AZOT 10%, FOSFOR 5%, POTAS 10%, MAGNEZ 5%, SIARKA 27%

Nawóz zawierający kompletny zestaw składników niezbędnych do intensywnego i długiego kwitnienia roślin ogrodowych.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,70 zł
szt.

BIOPON DO LAWENDY 0,5l

BIOPON DO LAWENDY 0,5l
BIOPON DO LAWENDY 0,5l

AZOT 5%, FOSFOR 5%, POTAS 7%

Wieloskładnikowy i wydajny nawóz mineralny przeznaczony do zasilania wszystkich odmian lawendy, w uprawach gruntowych i doniczkowych. Zawiera kompletny zestaw niezbędnych mikro- i makroelementów w łatwo przyswajalnej postaci. Zapewnia lawendzie bujne i długotrwałe kwitnienie, gęstość oraz intensywny zapach.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,63 zł
szt.

BIOPON DO MAGNOLII

BIOPON DO MAGNOLII
BIOPON DO MAGNOLII

AZOT 11,5%, FOSFOR 5%, POTAS 7%

Nawóz   w   postaci   granulatu   przeznaczony   do   pielęgnacji   magnolii. Wieloskładnikowa receptura bogata w łatwo przyswajalne minerały gwarantuje wysoką wartość odżywczą nawozu. Regularne stosowanie nawozu wspomaga prawidłowy rozwój magnolii. Rośliny zawiązują silne pąki, bujnie kwitną i mają intensywnie  zielone  liście.  Nawóz  zapewnia  również  optymalne  warunki  do rozwóju systemu korzeniowego.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,70 zł
szt.

BIOPON DO NIEBIESKICH IGLAKÓW 1kg

BIOPON DO NIEBIESKICH IGLAKÓW 1kg
BIOPON DO NIEBIESKICH IGLAKÓW 1kg

AZOT 8,8%, FOSFOR 5%, POTAS 9,2%, MAGNEZ 3%, SIARKA 29%

Wieloskładnikowy nawóz przeznaczony do wszystkich roślin iglastych o niebieskawym odcieniu, z takich gatunków jak sosna, świerk, jodła, tuja, jałowiec, cyprysik. Dostarcza im wszystkich substancji odżywczych potrzebnych do prawidłowego rozwoju i wzrostu oraz wzmacnia srebrzysto-niebieskie wybarwienie igieł. Ponadto odpowiednio reguluje odczyn podłoża, dostosowując go do potrzeb drzew i krzewów iglastych. Nawóz może powodować powstawanie brunatnych plam na elementach betonowych, ceramicznych i kamiennych. W przypadku rozsypania nawozu poza trawnik, niezwłocznie go zebrać, a pozostałości zmyć wodą. Powstałe plamy przemyć roztworem kwasu cytrynowego

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,82 zł
szt.

BIOPON DO OGÓRKÓW I INNYCH ROŚLIN DYNIOWATYCH

BIOPON DO OGÓRKÓW I INNYCH ROŚLIN DYNIOWATYCH
BIOPON DO OGÓRKÓW I INNYCH ROŚLIN DYNIOWATYCH

AZOT 9%, FOSFOR 9%, POTAS 17%, WAPŃ 4%, MAGNEZ 2,5%, SIARKA 13%

Wieloskładnikowy nawóz mineralny do ogórków i roślin dyniowatych, takich jak cukinie, dynie, patisony i melony. Doskonale zaspokaja ich wysokie wymagania pokarmowe, zapewniając tym samym zdrowe i obfite plonowanie. Ponadto odpowiednio dobrane składniki nawozu zwiększają odporność tych roślin na wymarzanie oraz wpływają pozytywnie na wielkość warzyw i ich walory smakowe.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,70 zł
szt.

BIOPON DO PAPROCI 0,5l

BIOPON DO PAPROCI 0,5l
BIOPON DO PAPROCI 0,5l

AZOT 8%, FOSFOR 4%, POTAS 4%

Specjalistyczny  nawóz  mineralny  do  wszystkich  odmian  paproci.  Wysoka zawartość azotu sprawia, że rośliny są zdrowe i mają soczyście zielone liście

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 5,87 zł
szt.

BIOPON DO PELARGONII 0,5l

BIOPON DO PELARGONII 0,5l
BIOPON DO PELARGONII 0,5l

AZOT 5%, FOSFOR 6%, POTAS 6%

Wieloskładnikowy nawóz mineralny opracowany specjalnie do wszystkich odmian pelargonii. Zawartość azotu w formie amidowej wydłuża okres działania, dzięki czemu  nie  trzeba  nawozić  roślin  codziennie.  Zwiększona  zawartość  potasu pobudza rośliny do obfitego kwitnienia

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,00 zł
szt.

BIOPON DO PELARGONII 1l

BIOPON DO PELARGONII 1l
BIOPON DO PELARGONII 1l

AZOT 5%, FOSFOR 6%, POTAS 6%

Wieloskładnikowy nawóz mineralny opracowany specjalnie do wszystkich odmian pelargonii. Zawartość azotu w formie amidowej wydłuża okres działania, dzięki czemu  nie  trzeba  nawozić  roślin  codziennie.  Zwiększona  zawartość  potasu pobudza rośliny do obfitego kwitnienia

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,32 zł
szt.

BIOPON DO PNĄCZY I POWOJNIKÓW

BIOPON DO PNĄCZY I POWOJNIKÓW
BIOPON DO PNĄCZY I POWOJNIKÓW

AZOT 11%, FOSFOR 10%, POTAS 20%

Wieloskładnikowy nawóz w postaci granulatu przeznaczony do zasilania wszystkich odmian powojników, bluszczy, winobluszczy i innych pnączy. Odpowiednio dobrany zestaw  składników  mineralnych  stwarza  optymalne  warunki  rozwoju.  Regularne stosowanie  nawozu  zapewnia  bujny  wzrost,  soczystą  zieleń  liści oraz  obfite kwitnienie i intensywne wybarwienie kwiatów. Nawożone rośliny zachowują zdrowy wygląd i są mniej wrażliwe na wiatr oraz lekkie przymrozki. Nawóz łatwo wnika w głąb gleby, jest wydajny i łatwo przyswajany przez rośliny.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,70 zł
szt.

BIOPON DO POMIDORÓW I PAPRYKI

BIOPON DO POMIDORÓW I PAPRYKI
BIOPON DO POMIDORÓW I PAPRYKI

AZOT 8,9%, FOSFOR 9%, POTAS 15,5%, WAPŃ 5%, MAGNEZ 3%, SIARKA 23%

Wieloskładnikowy nawóz mineralny do pomidorów i papryki, uprawianych zarówno w gruncie jak i pod osłonami (szklarnie, tunele foliowe). Zawiera wszystkie substancje odżywcze potrzebne tym roślinom zarówno na etapie rozsad, jak i w okresie owocowania. Odpowiednia ilość fosforu zapewnia prawidłowe ukorzenienie sadzonek i wspomaga kwitnienie, a wysoka zawartość potasu sprzyja obfitemu plonowaniu pomidorów i papryki oraz przeciwdziała pękaniu owoców.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,70 zł
szt.

BIOPON DO REGENERACJI TRAWNIKA 1kg

BIOPON DO REGENERACJI TRAWNIKA 1kg
BIOPON DO REGENERACJI TRAWNIKA 1kg

AZOT 7%, FOSFOR 5%, POTAS 8%, MAGNEZ 4,5%, SIARKA 20%, ŻELAZO 4,5%

Niezbędny, gdy wygląd trawnika wskazuje na jego osłabienie i wymaga pilnej interwencji. Zwiększona ilość azotu pobudza do wzrostu, co w połączeniu z odpowiednią częstotliwością koszenia wzmocni efekt odnawiania się murawy. Szybko i skutecznie poprawimy w ten sposób wygląd każdego trawnika

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,82 zł
szt.

BIOPON DO REGENERACJI TRAWNIKA 3kg

BIOPON DO REGENERACJI TRAWNIKA 3kg
BIOPON DO REGENERACJI TRAWNIKA 3kg

AZOT 7%, FOSFOR 5%, POTAS 8%, MAGNEZ 4,5%, SIARKA 20%, ŻELAZO 4,5%

Niezbędny, gdy wygląd trawnika wskazuje na jego osłabienie i wymaga pilnej interwencji. Zwiększona ilość azotu pobudza do wzrostu, co w połączeniu z odpowiednią częstotliwością koszenia wzmocni efekt odnawiania się murawy. Szybko i skutecznie poprawimy w ten sposób wygląd każdego trawnika

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 25,70 zł
szt.

BIOPON DO RODODENDRONÓW, AZALII I RÓŻANECZNIKÓW 1kg

BIOPON DO RODODENDRONÓW, AZALII I RÓŻANECZNIKÓW 1kg
BIOPON DO RODODENDRONÓW, AZALII I RÓŻANECZNIKÓW 1kg

AZOT 5%, FOSFOR 5%, POTAS 13,8%, MAGNEZ 5%, SIARKA 27%

Specjalistyczny nawóz mineralny regulujący kwasowość podłoża odpowiednio do potrzeb rododendronów, azalii i różaneczników. Wysoka zawartość potasu wpływa na ogólny wygląd rośliny, obecność   fosforu przedłuża okres kwitnienia i stymuluje powstawanie pąków kwiatowych. Rośliny zasilane nawozem BIOPON do rododendronów, azalii i różaneczników są obsypane kwiatami przez cały okres wegetacji

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,29 zł
szt.

BIOPON DO RODODENDRONÓW, AZALII, RÓŻANECZNIKÓW 1l

BIOPON DO RODODENDRONÓW, AZALII, RÓŻANECZNIKÓW 1l
BIOPON DO RODODENDRONÓW, AZALII, RÓŻANECZNIKÓW 1l

AZOT 8%, FOSFOR 3%, POTAS 4%

Specjalistyczny   nawóz   mineralny   do   pielęgnacji   azalii,   rododendronów i  różaneczników. Obecność  fosforu  przedłuża  okres  kwitnienia  i  stymuluje powstawanie  pąków  kwiatowych.  Rośliny  zasilane  Bioponem  są  obsypane kwiatami przez całą wiosnę

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,70 zł
szt.

BIOPON DO ROŚLIN BALKONOWYCH 0,5l

BIOPON DO ROŚLIN BALKONOWYCH 0,5l
BIOPON DO ROŚLIN BALKONOWYCH 0,5l

AZOT 6%, FOSFOR 5%, POTAS 6%

Wieloskładnikowy  nawóz  mineralny  do  roślin  balkonowych  i  tarasowych. Zawartość  azotu  w  formie  amidowej  wydłuża  okres  działania, dzięki  czemu wystarczy nawozić rośliny co 10 dni. Dodatek potasu stymuluje obfite kwitnienie

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,09 zł
szt.

BIOPON DO ROŚLIN BALKONOWYCH 1l

BIOPON DO ROŚLIN BALKONOWYCH 1l
BIOPON DO ROŚLIN BALKONOWYCH 1l

AZOT 6%, FOSFOR 5%, POTAS 6%

Wieloskładnikowy  nawóz  mineralny  do  roślin  balkonowych  i  tarasowych. Zawartość  azotu  w  formie  amidowej  wydłuża  okres  działania, dzięki  czemu wystarczy nawozić rośliny co 10 dni. Dodatek potasu stymuluje obfite kwitnienie

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,32 zł
szt.

BIOPON DO ROŚLIN CEBULOWYCH

BIOPON DO ROŚLIN CEBULOWYCH
BIOPON DO ROŚLIN CEBULOWYCH

AZOT 11%, FOSFOR 5%, POTAS 9,5%

Wieloskładnikowy   nawóz   granulowany   przeznaczony   do   pielęgnacji   roślincebulowych, takich jak tulipany, hiacynty, narcyzy, lilie, krokusy i inne. Odpowiednio zbilansowane składniki intensywnie odżywiają cebule w okresie ich ukorzeniania oraz dalszego wzrostu i kwitnienia. Zawarte w nawozie potas i fosfor zapewniają duże i pięknie wybarwione kwiaty. Nawożone rośliny maję zwiększoną odporność na przemarzanie.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,70 zł
szt.

BIOPON DO ROŚLIN DONICZKOWYCH 0,5l

BIOPON DO ROŚLIN DONICZKOWYCH 0,5l
BIOPON DO ROŚLIN DONICZKOWYCH 0,5l

AZOT 5%, FOSFOR 4,5%, POTAS 5,5%

Nawóz mineralny przeznaczony do większości roślin uprawianych w pojemnikach i donicach. Zawarta w nim formuła składników mineralnych aktywuje rośliny do  zrównoważonego wzrostu. Idealnie uzupełnia niedobory składników mineralnych roślin długo rosnących w tym samym podłożu.  

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,00 zł
szt.

BIOPON DO ROŚLIN DONICZKOWYCH 1l

BIOPON DO ROŚLIN DONICZKOWYCH 1l
BIOPON DO ROŚLIN DONICZKOWYCH 1l

AZOT 5%, FOSFOR 4,5%, POTAS 5,5%

Nawóz mineralny przeznaczony do większości roślin uprawianych w pojemnikach i donicach. Zawarta w nim formuła składników mineralnych aktywuje rośliny do  zrównoważonego wzrostu. Idealnie uzupełnia niedobory składników mineralnych roślin długo rosnących w tym samym podłożu.  

 

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,32 zł
szt.

BIOPON DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 0,5l

BIOPON DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 0,5l
BIOPON DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 0,5l

AZOT 5%, FOSFOR 5%, POTAS 7%

Wieloskładnikowy nawóz mineralny do kwitnących roślin doniczkowych, balkonowych i rabatowych. Zwiększona zawartość potasu i fosforu gwarantuje obfite kwitnienie nawożonych roślin

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,09 zł
szt.

BIOPON DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 1l

BIOPON DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 1l
BIOPON DO ROŚLIN KWITNĄCYCH 1l

AZOT 5%, FOSFOR 5%, POTAS 7%

Wieloskładnikowy nawóz mineralny do kwitnących roślin doniczkowych, balkonowych i rabatowych. Zwiększona zawartość potasu i fosforu gwarantuje obfite kwitnienie nawożonych roślin

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,94 zł
szt.

BIOPON DO ROŚLIN ZIELONYCH 0,5l

BIOPON DO ROŚLIN ZIELONYCH 0,5l
BIOPON DO ROŚLIN ZIELONYCH 0,5l

AZOT 7%, FOSFOR 4%, POTAS 6%

Wieloskładnikowy   nawóz   mineralny   odpowiedni   dla   większości   roślin. Zwiększona zawartość azotu gwarantuje bujną zieleń. Specjalnie dobrany skład wpływa na intensywny wzrost roślin.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 5,94 zł
szt.

BIOPON DO ROŚLIN ZIELONYCH 1l

BIOPON DO ROŚLIN ZIELONYCH 1l
BIOPON DO ROŚLIN ZIELONYCH 1l

AZOT 7%, FOSFOR 4%, POTAS 6%

Wieloskładnikowy   nawóz   mineralny   odpowiedni   dla   większości   roślin. Zwiększona zawartość azotu gwarantuje bujną zieleń. Specjalnie dobrany skład wpływa na intensywny wzrost roślin

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,83 zł
szt.

BIOPON DO ROŚLIN ZIELONYCH PRZECIW CHLOROZIE 0,5l

BIOPON DO ROŚLIN ZIELONYCH PRZECIW CHLOROZIE 0,5l
BIOPON DO ROŚLIN ZIELONYCH PRZECIW CHLOROZIE 0,5l

Specjalistyczny nawóz do pielęgnacji domowych i ogrodowych roślin zielonych z objawami chlorozy (żółknięcie liści). Podwyższona zawartość żelaza i magnezu wzbogacona składnikami ułatwiającymi ich przyswajanie przez rośliny uzupełnia niedobory składników pokarmowych skutecznie zwalczając chlorozę. Regularnie stosowany zapewnia zielone wybarwienie liści. Nawożone rośliny bujnie rosną i zachowują zdrowy wygląd

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,85 zł
szt.

BIOPON DO RÓŻ 0,5l

BIOPON DO RÓŻ 0,5l
BIOPON DO RÓŻ 0,5l

AZOT 6%, FOSFOR 5,5%, POTAS 6,5%

Wieloskładnikowy nawóz mineralny do wszystkich gatunków róż. W pełni pokrywa zapotrzebowanie roślin na składniki pokarmowe. Wysoka zawartość azotu w formie amidowej wydłuża okres działania nawozu.Odpowiednie proporcje fosforu i potasu stymulują powstawanie pąków kwiatowych i wydłużają okres kwitnienia roślin

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,00 zł
szt.

BIOPON DO RÓŻ 1kg

BIOPON DO RÓŻ 1kg
BIOPON DO RÓŻ 1kg

AZOT 11,5%, FOSFOR 5%, POTAS 10%, MAGNEZ 2%, SIARKA 35% + mikroelementy

Wieloskładnikowy  nawóz  o  wysokiej  zawartości  składników  pokarmowych, specjalnie  dostosowanych  do  wymagań  wszystkich  gatunków  róż.  Wysoka zawartość potasu poprawia ogólną kondycję roślin i podnosi ich odporność na wymarzanie. Dodatek magnezu gwarantuje soczystą zieleń liści oraz intensywną barwę kwiatów

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,70 zł
szt.

BIOPON DO RÓŻ 1l

BIOPON DO RÓŻ 1l
BIOPON DO RÓŻ 1l

AZOT 6%, FOSFOR 5,5%, POTAS 6,5%

Wieloskładnikowy nawóz mineralny do wszystkich gatunków róż. W pełni pokrywa zapotrzebowanie roślin na składniki pokarmowe. Wysoka zawartość azotu w formie amidowej wydłuża okres działania nawozu.Odpowiednie proporcje fosforu i potasu stymulują powstawanie pąków kwiatowych i wydłużają okres kwitnienia roślin

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 10,04 zł
szt.

BIOPON DO RÓŻ 3kg

BIOPON DO RÓŻ 3kg
BIOPON DO RÓŻ 3kg

AZOT 11,5%, FOSFOR 5%, POTAS 10%, MAGNEZ 2%, SIARKA 35% + mikroelementy

Wieloskładnikowy  nawóz  o  wysokiej  zawartości  składników  pokarmowych, specjalnie  dostosowanych  do  wymagań  wszystkich  gatunków  róż.  Wysoka zawartość potasu poprawia ogólną kondycję roślin i podnosi ich odporność na wymarzanie. Dodatek magnezu gwarantuje soczystą zieleń liści oraz intensywną barwę kwiatów

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 24,08 zł
szt.

BIOPON DO STORCZYKÓW 0,5l

BIOPON DO STORCZYKÓW 0,5l
BIOPON DO STORCZYKÓW 0,5l

AZOT 6%, FOSFOR 4,5%, POTAS 5,5%

Storczyki  nie  mają  wyraźnego  okresu  spoczynku.  Odpowiednie  zasilanie w składniki odżywcze pozwala im kwitnąć wielokrotnie w ciągu roku. Optymalna zawartość   potasu   w   nawozie   jest   idealnym   elementem   pielęgnacyjnym storczyków

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 6,49 zł
szt.

BIOPON DO STORCZYKÓW 250ml

BIOPON DO STORCZYKÓW 250ml
BIOPON DO STORCZYKÓW 250ml

AZOT 6%, FOSFOR 4,5%, POTAS 5,5%

Storczyki  nie  mają  wyraźnego  okresu  spoczynku.  Odpowiednie  zasilanie w składniki odżywcze pozwala im kwitnąć wielokrotnie w ciągu roku. Optymalna zawartość   potasu   w   nawozie   jest   idealnym   elementem   pielęgnacyjnym storczyków

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 4,07 zł
szt.

BIOPON DO STORCZYKÓW NA OKRES KWITNIENIA 250ml

BIOPON DO STORCZYKÓW NA OKRES KWITNIENIA 250ml
BIOPON DO STORCZYKÓW NA OKRES KWITNIENIA 250ml

AZOT 7%, FOSFOR 4%, POTAS 5%

Specjalistyczny nawóz do wszystkich rodzajów storczyków znajdujących się w okresie kwitnienia. Zawiera wszystkie składniki konieczne do intensywnego, długiego i wielokrotnego kwitnienia tych roślin. Jego regularne stosowanie przyspiesza rozwój pąków oraz zapewnia kwiatom intensywne wybarwienie i zdrowy wygląd.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 4,00 zł
szt.

BIOPON DO TRAWNIKA 10kg

BIOPON DO TRAWNIKA 10kg
BIOPON DO TRAWNIKA 10kg

AZOT 12%, FOSFOR 5%, POTAS 9,5%, MAGNEZ 2%, SIARKA 35%

Wieloskładnikowy  nawóz  mineralny  do  trawników.  Idealnie  zbilansowany  skład zapewnia  soczystą  zieleń  traw  przez  cały  sezon.  Zawarty  w  nawozie  azot przyspiesza zarastanie trawą pustych miejsc i tworzenie jednolitej zielonej murawy

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 49,95 zł
szt.

BIOPON DO TRAWNIKA 1kg

BIOPON DO TRAWNIKA 1kg
BIOPON DO TRAWNIKA 1kg

AZOT 12%, FOSFOR 5%, POTAS 9,5%, MAGNEZ 2%, SIARKA 35%

Wieloskładnikowy  nawóz  mineralny  do  trawników.  Idealnie  zbilansowany  skład zapewnia  soczystą  zieleń  traw  przez  cały  sezon.  Zawarty  w  nawozie  azot przyspiesza zarastanie trawą pustych miejsc i tworzenie jednolitej zielonej murawy

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 8,48 zł
szt.

BIOPON DO TRAWNIKA 1l

BIOPON DO TRAWNIKA 1l
BIOPON DO TRAWNIKA 1l

AZOT 8%, FOSFOR 4%, POTAS 3%

Wieloskładnikowy nawóz mineralny do trawników. Idealnie zbilansowany skład zapewnia  soczystą  zieleń  traw  przez  cały  sezon.  Zawarty  w  nawozie  azot przyspiesza  zarastanie  trawą  pustych  miejsc  i  tworzenie  jednolitej  zielonej murawy

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 9,56 zł
szt.

BIOPON do trawnika 2,5 KG

BIOPON do trawnika 2,5 KG
BIOPON do trawnika 2,5 KG

AZOT 12%, FOSFOR 5%, POTAS 9,5%, MAGNEZ 2%, SIARKA 35% + mikroelementy

Wieloskładnikowy nawóz przeznaczony zarówno do wieloletnich, jak i nowo zakładanych trawników. Zawiera komplet składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego wzrostu trawy, która pod wpływem dużej zawartości azotu krzewi się intensywnie i buduje zwartą, silną darń. Regularne stosowanie nawozu powoduje, że trawnik wygląda zdrowo, jest gęsty i ma intensywnie zielony kolor.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 16,58 zł